Gry

Polskie Steel Rats za rogiem - jedź i niszcz

przeczytasz w 1 min.

Steel Rats to ciekawie zapowiadająca się platformowa gra akcji, nad którą czuwa polskie studio Tate Multimedia. Co to za tytuł i kiedy odbędzie się jego premiera? Mamy odpowiedzi.

Wartka akcja, warczące motocykle i ciekawa opowieść o inwazji złombotów – to w swojej nowej grze akcji obiecuje zawrzeć załoga studia Tate Multimedia z Warszawy. Dowiedzieliśmy się, że na premierę Steel Rats nie będzie trzeba już długo czekać.

Steel Rats to odpowiedź na pytanie o to, jak mogłaby wyglądać kolejna odsłona serii Trials, gdyby miała być grą akcji. Na pierwszym planie są tutaj bowiem motocykle, którymi będzie można wykonywać rozmaite ewolucje, ale posłużą one także za broń w walce ze wspomnianymi złombotami.

Polski miks gatunkowy został doceniony już podczas kilku konkursów, a o jego jakości każdy zainteresowany będzie mógł przekonać się już 7 października – tego dnia odbędzie się premiera Steel Rats na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Czy warto mieć ten tytuł na radarze? Na to pytanie oczywiście każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Dla ułatwienia możecie rzucić okiem na poniższy zwiastun z fragmentami rozgrywki. Dodajmy tylko na koniec, że cena gry wyniesie 19,99 euro.

Źródło: Gematsu, Tate Multimedia

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    PITUCH1
    0
    Ghost Rider ? :P