Gry komputerowe

Serwery już się grzeją. Epic Games Store rozda 15 darmowych gier

przeczytasz w 2 min.

Podobnie jak przed rokiem Epic Games Store chce zabawić się w Mikołaja. I to wcale nie w złego, ale w naprawdę hojnego.

Świąteczna wyprzedaż i inne atrakcje w Epic Games Store

Nie myliliśmy się pisząc jakiś czas temu, że Epic Games Store również w tym roku rozda 15 darmowych gier. Tak jak można było się spodziewać, będzie to część świątecznej wyprzedaży, która przyniesie naprawdę sporo atrakcji. Dziś je potwierdzono.

I od razu okazuje się, że Epic Games Store wcale nie ma tak niewielu użytkowników, bo pojawiły się problemy z serwerami. Zainteresowanie nie dziwi, bo naprawdę można będzie się obłowić. Świąteczna wyprzedaż 2021 potrwa do 6 stycznia. W jej ramach oferowane są różnego rodzaju produkcje (1300 gier, edycji i dodatków) z rabatami od 10% do aż 75%.

Nie zabraknie też kuponów uatrakcyjniających świąteczną wyprzedaż. Do każdej kupowanej pełnej wersji gry o wartości powyżej 59,99 złotych sklep dorzuci kupon o wartości 40 złotych. I co ważne, ich liczba jest nieograniczona, nie trzeba śpieszyć się z zakupami. Pojawią się również bonusy w postaci cyfrowych przedmiotów kosmetycznych. Do wykorzystania w m. in. Fortnite, Rocket League czy Warframe.

Epic Games Store rozda 15 darmowych gier, dziś Shenmue 3

No i to na co wielu czekało z największymi nadziejami. Krem de la krem całej oferty. Od dziś przez kilkanaście dni rozdawane będą darmowe gry. Łącznie pojawi się 15 takich propozycji. Od czego zaczynamy?

Nieoficjalne doniesienia sprawdziły się również tutaj. Mowa o Shenmue 3. Produkcja przygotowana przez Ys Net spotkała się z dość chłodnym przyjęciem. Średnia ocen z recenzji dobiła do 69%, ale gracze byli nieco mniej łaskawi. Trudno jednak zaprzeczać temu, że za darmo gra staje się atrakcyjniejsza. Zresztą, są i tacy, którym od początku przypadła do gustu, więc wcale nie jest powiedziane, że nie można się przy niej dobrze bawić.

Pamiętajcie, tym razem tylko 24 godziny

Niektórzy mogą być przyzwyczajeni do tego, że darmowe gry są oferowane na Epic Games Store przez tydzień. Tutaj jest inaczej, tak jak wspomnieliśmy na każdą przewidziano 24 godziny. Shenmue 3 można przypisywać do konta do jutra do godziny 17:00 naszego czasu.

Co później? Tym Epic Games Store się nie chwali, ale to chyba nic strasznego. Taki kalendarz adwentowy może tylko cieszyć.

Źródło: Epic Games Store

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ciekawski_
  6
  Faktycznie ich strona strasznie muli. Raz mnie nawet wywaliło zanim zdołałem dodać grę. Więc chyba zainteresowanie jest spore :-)
  • avatar
   Kacprowy
   3
   Hejterzy i tak powiedzą, że gry ze śmietnika
   • avatar
    kalkulatorek
    2
    Podziękował. Gra nie w moich klimatach, ale pewnie nie jedna osoba pogra z przyjemnością.
    • avatar
     Altru
     0
     Nie tylko przez darmówki, ale dodali nielimitowane kupony na 40 zł i np. Disco Elysum za 20, które dostało ostatnio świetnie zrobioną polską wersje to aż grzech nie brać, no i chyba dodali w końcu koszyk :)
     • avatar
      antytalent
      -4
      Zamiast 15-tu bezwartościowych wolałbym jedną dobrą.
      • avatar
       yureek
       -4
       chyba jednak nie jest darmowa, albo limitowana, u mnie w miejscu gdzie zawsze było dodaj do biblioteki jest "NIEDOSTĘPNE"
       • avatar
        piomiq
        -4
        > Serwery już się grzeją.
        To niezbyt dobra wiadomość dla naszego środowiska, Ziemi. Ślad węglowy tylko się powiększa. Przynajmniej w krajach, których energetyka jest mało eko.
        • avatar
         Erikson83
         -5
         15 gniotów.....
         • avatar
          AluDono
          -5
          Wielka kumulacja piętnastu gier z śmietnika. Nice
          • avatar
           DariosBitcoin
           -20
           A gra noweh generacji ktura tworzy Słynny Piter Molenuks jusz zRobila 40 milionów funtuw a nie została jsssze wydana!
           Jest gra Plej to ern kture szybko Żninie cały rynek gier w ciągu kilku lat, razem z metawersem !!!