• benchmark.pl
 • Gry
 • This War of Mine dużym sukcesem 11 bit Sudios - gra zarobiła na siebie w dwa dni
Gry

This War of Mine dużym sukcesem 11 bit Sudios - gra zarobiła na siebie w dwa dni

przeczytasz w 1 min.

Po raz kolejny okazało się zatem, że nic nie jest lepszym magnesem, jak dobra fabuła i klimat.

This War of Mine gra

W piątek zadebiutowała na rynku nowa produkcja 11 bit Sudios - This War of Mine. Kilka dni po debiucie wiemy już, że jest to projekt, który rodzimy producent zapisze sobie po stronie plusów.

Z pozoru mało rozbudowana gra, która dodatkowo trafiła wyłącznie na platformę PC, dość szybko zyskała uznanie recenzentów i samych graczy. Ci drudzy błyskawicznie zabrali się za pobieranie (tytuł dostępny jedynie w dystrybucji cyfrowej) i tym samym zapewnili producentowi powody do radości.

Okazało się bowiem, że koszty związane z projektem zwróciły się już po dwóch dniach sprzedaży. Po raz kolejny okazało się zatem, że nic nie jest lepszym magnesem, jak dobra fabuła i klimat (akcja przedstawiona z perspektywy cywilów przebywających w oblężonym mieście).

"Zarząd 11 bit studios S.A. ("Spółka") informuje, że przychody ze sprzedaży gry "This War of Mine" w trakcie premierowego weekendu pokryły koszty związane ze stworzeniem gry. Dalsze przychody stanowią już zysk dla Spółki."


Ciekawostką jest natomiast fakt, iż twórcy zajrzeli też na jedną ze stron oferujących nielegalne kopie gry. Umieścili tam kody do jej pobrania z platformy Steam, z których skorzystać mogło kilka osób. Jedyną prośbą było to, by poinformować o This War of Mine swoich znajomych, o ile tytuł ten przypadł obdarowanym graczom do gustu.

Graliście już w This War of Mine?

Źródło: 11bitstudios

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  21
  Można, można? brawo.
  • avatar
   Dizzy
   17
   Dobre bo POLSKIE! Gratulacje dla 11bit za produkcję oraz dystrybucję (jeden z nich na stronie z torrentami umieścił kilkanaście kluczy do gry żeby pobrać ja ze steam) :)
   • avatar
    RafiXll
    13
    Gra ma świetny klimat, jest w niej coś czego nie ma w innych grach :) Powiew świeżości w wersji POLSKIEJ. Brawa dla 11Bit Studio!
    • avatar
     yamaro
     4
     Ma klimat, wciąga, wymaga ale to się niestety zmienia z około 35 dniem gra staje się monotonna i łatwa. Brak nowych lokacji, nowych nieprzewidywalnych akcji związanych z naszym "schronem", pozostaje nam jedynie dbać o ciepło i żywność którą zdobywamy po przez umiejętne rozstawienie płapek.. gra ma ogromny potencjał do rozbudowy mam nadzieje że na tym nie skończą.
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Gra ma potencjał polecam każdemu!
      • avatar
       Marucins
       -1
       Pierwszy raz słyszę.
       Dobre to?
       • avatar
        Konto usunięte
        -3
        Polska ale po angielsku