Gry

W beta testach Titanfall wzięły udział 2 miliony graczy

przeczytasz w 1 min.

Twórcy skromnie przyznają, iż ich produkt cały czas nie jest idealny, ale będą czynić wszystko, by do ideału się zbliżyć.

Titanfall beta 2 miliony graczy

Titanfall zapowiada się naprawdę dobrze, o czym pisaliśmy już w przygotowanym dla Was artykule, gdzie przedstawiliśmy nasze pierwsze wrażenie związane z grą. Swoje opinie wyrażać mogą zresztą już także niektórzy gracze. Wielu z nich wzięło bowiem udział w beta testach gry.

Nie trwały one szczególnie długo, bo ledwie od 14 do 20 lutego i to tylko dlatego, że producent zdecydował się w pewnym momencie wydłużyć czas ich trwania o 2 dni. Podyktowane było to podobno chęcią umożliwienia zabawy większej liczbie graczy. Ci mieli tłumnie wbijać się na serwery i wydaje się, że tak rzeczywiście było.

Niespełna tydzień testów wystarczył do tego, by wzięły w nich udział nieco ponad 2 miliony graczy. Serwery wytrzymały taki napór bardzo dobrze, a twórcy starali się słuchać uwag graczy i naprawiać znalezione błędy. Mimo tego skromnie przyznają, iż ich produkt cały czas nie jest idealny, ale będą czynić wszystko, by do ideału się zbliżyć.

"Nigdy nie chcesz powiedzieć, że wszystko będzie idealne. Oczywiście, że są rzeczy, które można zmienić. Ale nie chcesz powiedzieć: o nie, będą jeszcze problemy. Nie chcemy, aby ludzie stracili zaufanie do tego, co robimy. Myślę, że beta dała ludziom pewność, że nie tylko będziemy się z nimi komunikować, ale także, że aktywnie staramy się naprawiać znalezione błędy."

Przypominamy, iż europejska premiera gry odbędzie się 13 marca, ale termin ten dotyczy wersji na PC oraz konsole Xbox One, ponieważ właściciele konsoli Xbox 360 poczekają nieco dłużej - do 28 marca.

Źródło: polygon

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dazuo
  21
  Mi tam beta się bardzo podobała. Przede wszystkim za tą grą przemawia ogromna dynamika rozgrywki! :P
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Pobrałem i odpaliłem tutorial, bo serwery nie działały : P Mimo to w tutorial grało się nieźle i widać, że gra ma potencjał xd
   • avatar
    MarTum
    2
    Gra zamiata grywalnością COD i BF razem wzięte. Dawno tak nie czekałem na premierę.
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Ja nie grałem ale sądząc po opiniach chyba warto zainwestować w grę. Mam nadzieje że pełna wersja będzie lepsza o ile się da
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Nie mam pojęcia czemu ludzie tak jarają się tą grą.
      • avatar
       Balrogos
       0
       Co z tego ze gralo a ile osob z tych 2 milionow jest zawiedizonych kiepscizna gry :)?
       • avatar
        Bartusiak69
        -1
        A jestem kuźwa wściekły, bo dostałem grafikę i jeszcze miałem problemy techniczne i komputer zaczął dopiero działać w dzień końca bety .
        "Pechowy Brian" - Dostał się do bety. Komp mu pierdolnął .