Gry komputerowe

100 pytań o grę Twierdza: Władcy

przeczytasz w 1 min.

Twierdza to jedna z tych serii, które wspomina się z wypiekami na twarzy, a już w przyszłym roku otrzymamy jej nową odsłonę z podtytułem Władcy. Twórcy postanowili odpowiedzieć na 100 pytań dotyczących tej produkcji.

Gra Twierdza: Władcy została zapowiedziana podczas targów E3 2019. Ekipa Firefly zamierza zabrać nas na Daleki Wschód i zaproponować poważnie usprawnioną, ale (na szczęście!) nie zrewolucjonizowaną mechanikę rozgrywki. Niedawno poznaliśmy szczegóły na temat poprawek związanych z jednostkami i murami, a teraz twórcy zebrali pytania fanów na najrozmaitsze tematy i przygotowali niespełna 20-minutowy film, w którym na nie odpowiadają.

Twierdza: Władcy – pytania i odpowiedzi

Nick Tannahill odpowiedzialny za marketing i programista Matt Smith udzielili odpowiedzi na 100 szybkich pytań społeczności. Opowiadają między innymi o największej nowości, czyli systemie Władców, ale też o oprawie wizualnej i dźwiękowej, jednostkach i machinach oblężniczych, kampanii i innych trybach rozgrywki oraz testach czy szczegółach dotyczących oficjalnej premiery gry Twierdza: Władcy. 

Z materiału dowiadujemy się między innymi, że dzięki Władcom potyczki będą trwały nieco dłużej, że poszczególne jednostki będą miały swój charakterystyczny styl walki, że animacje zostaną poprawione (względem tego, co widzieliśmy), że pierwsza z serii kampanii będzie osadzona w Wietnamie, że nie zabraknie trybu wieloosobowego, że wymagania mają pozostać na poziomie tych z Krzyżowca 2 i że gra doczeka się polskiej wersji językowej.

Twierdza: Władcy – 100 szybkich pytań (wideo):

Premiera gry Twierdza: Władcy odbędzie się w 2020 roku. Aktualnie jedyną platformą docelową są pecety (z Windows).

Źródło: Firefly

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!