• benchmark.pl
 • Gry
 • Ubisoft opóźnia premierę dodatku do Assassin's Creed Origins
Gry

Ubisoft opóźnia premierę dodatku do Assassin's Creed Origins

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
17 komentarzy Dyskutuj z nami

Dodatek The Curse of the Pharaohs przeniesie nas do Teb, gdzie trzeba będzie stawić czoła pradawnej klątwie nękającej krainę. Poczekamy na to jednak chwilę dłużej niż zapowiadano.

Przesuwanie premier gier nikogo już nie dziwi, twórcy bardzo często mają problemy z realizacją pierwotnych założeń. Okazuje się, że Ubisoft nie może wyrobić się także z dodatkiem do Assassin's Creed Origins.

Mowa o dodatku The Curse of the Pharaohs, który zadebiutować miał 6 marca. Ostatecznie tak się nie stanie, trzeba będzie poczekać do 13 marca. Opóźnienie nie jest może szczególnie duże, ale dodatkowy tydzień prac pozwolić ma producentowi na kilka poprawek i dostarczenie graczom lepszego produktu. Jak twierdzi, zapewnić chce „najlepsze z możliwych doświadczeń”.

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że The Curse of the Pharaohs przedstawi nową historię. Dodatek przeniesie nas do Teb, gdzie trzeba będzie stawić czoła pradawnej klątwie nękającej krainę. Oczekiwać można słynnych faraonów i egipskich bestii, ale i nowych umiejętności bohatera, kolejnych elementów ekwipunku oraz możliwości maksymalnego rozwoju postaci do 55 poziomu.

Dodatek przybliżony został na dwóch materiałach wideo. Pierwszy pochodzi od producenta, drugi opublikowany został przez redakcję GameSpot.


 


Źródło: Ubisoft US, GameSpot Gameplay

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Franiux gry są robione dla wszystkich ale tworzone tak żeby działały na konsolach i kosztowały po 250 zł a na pc ludzie mogą ale nie muszą kupować gier .
  1
 • avatar
  Massai
  Będą opóźniać, bo ludzi nie stać na karty graficzne, żeby sobie w to pograć...
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  Obejrzałem te filmiki z tematu i naprawdę ciekawie się zapowiada, aż sam z chęcią mam zamiar kupić te DLC, a nie kupuje z reguły takich rzeczy.
  -1
 • avatar
  kitamo
  Dobrze ze na konsolach górnicy nie kopią bo za chwile zeby pograc w te 4k i 60fps nawet w takie gierki jak ta to trzeba będzie na dzien dobry 6kzł wydać.
  -1