Gry

Vin Diesel producentem i bohaterem gry Ark II

przeczytasz w 1 min.

Symulator przetrwania Ark II ma być większy, ładniejszy i lepszy niż całkiem ciepło przyjęty poprzednik. Czy tak będzie? W pierwszej kolejności przekonamy się na konsolach Xbox.

Vin Diesel mocno zaangażował się w Ark II

Z oficjalną zapowiedzią Ark II mieliśmy do czynienia nie tak dawno, bo podczas zeszłotygodniowej gali The Game Awards 2020. Pokazano wtedy pierwszy zwiastun gry i szybko stało się jasne, że w można zobaczyć na nim Vina Diesela. Aktor znany przede wszystkim z filmowej serii Szybcy i wściekli zdecydował się użyczyć swojego wizerunku jednemu z bohaterów - Santiago.

Nowe informacje ujawniają, że znacznie bardziej zaangażował się on w cały projekt. Jednocześnie pełni bowiem funkcję producenta wykonawczego. Na oficjalnym blogu Xbox, gra została określona mianem ekskluzywnej na premierę dla konsol Xbox Series X i Xbox Series S. Nie jest to szczególnie precyzyjne. Może oznaczać, że Ark II z opóźnieniem pojawi się na PC. Niektórzy dopatrują się tutaj jednak sugestii co do premiery na PlayStation 5, o czym oficjalnie nie wspominano.

Symulator przetrwania lepszy w każdym calu

Dla niewtajemniczonych dodajmy, iż cały czas mowa o kontynuacji Ark: Survival Evolved. Gra okazała się całkiem sporym sukcesem, także pod względem sprzedażowym. Nieprzypadkowo zresztą zdecydowano się na nową część i to będącą projektem na większą skalę. Co ciekawe, podawane są informacje, iż Vin Diesel to jeden z większych sympatyków Ark: Survival Evolved, przy którym spędził podobno ponad 1000 godzin.

Również Ark II będzie symulatorem przetrwania, gdzie bohaterowie będą musieli odnaleźć się w brutalnym świecie i stawić czoła zarówno wielkim bestiom, jak i wrogo nastawionym przedstawicielom swojego gatunku. Nowa gra ma być oczywiście lepsza w każdym calu, aczkolwiek na bliższe szczegóły musimy jeszcze poczekać.

Nic dziwnego, bo premiera Ark II planowana jest dopiero na 2022 rok.

Źródło: news.xbox

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ahura
  2
  Grałbym jakbym miał na to czas.. Zazdroszczę łysemu tego że ma kiedy.
  • avatar
   piccardo
   0
   Widzę logo xboxa i od razu chce się rzygać... Gdyby tyle wkładali sił w gry ile we wklejanie na siłę do każdego trailera swojego logo to by pokonali sony a tak guzik...
   • avatar
    ECRYGIGS
    0
    Ciekawe jak będzie śmigać, bo pierwsza część nie grzeszyła grafiką i wydajnością.
    • avatar
     gofish
     0
     Nie ważny kim i jak duźy jest przeciwnik Vin Diesel zawsze sobie poradzi.
     • avatar
      kalkulatorek
      -2
      Ten półnagi gości (tytułowa fotka) molestuje stonogę ??? czy aby na pewno nie obraża to czyiś uczuć ??? I jest poprawne politycznie ???