• benchmark.pl
 • Gry
 • W Assassin’s Creed Valhalla będziesz mógł zdissować przeciwników
Gry

W Assassin’s Creed Valhalla będziesz mógł zdissować przeciwników

przeczytasz w 1 min.

Zakrojona na szeroką skalę kampania promująca Assassin’s Creed Valhalla dopiero przed nami. Mimo tego już teraz systematycznie pojawiają się ciekawe informacje dotyczące tego tytułu. Te najnowsze świetnie pasują do tego, co obecnie dzieje się w Polsce.

Rapowe pojedynki w Assassin’s Creed Valhalla

Chodzi oczywiście o akcję #Hot16Challenge2, w której trzeba wykazać się umiejętnością rapowania, a jednocześnie zachęcić kolejne osoby do dołączenia do zbiórki na rzecz wsparcia medyków walczących z koronawirusem. W tym właśnie kontekście intrygująco zabrzmiały doniesienia sugerujące, iż w Assassin’s Creed Valhalla również pojawią się momenty z rapem w roli głównej. O co dokładnie chodzi?

O tzw. rap battles. Można uznać je za mini grę, w ramach której zamiast walki przy użyciu broni białej trzeba będzie bronić swojego honoru walką na słowa. Będzie chodziło w niej o zdissowanie [obrażenie, poniżenie - przyp. red.] przeciwnika. Wszystko w odpowiednim rytmie. Więcej informacji na ten temat ma pojawić się w późniejszym czasie. Już teraz zapewniono jednak, że nie jest to wymysł twórców, ale mini gra, która bazuje na historii, bo tego typu zabawy były częścią ery wikingów.

Czy Assassin’s Creed Valhalla to największa część serii?

Będąc przy omawianym tytle warto pochylić się nad jeszcze jedną kwestią, a mianowicie wielkością świata. Najpierw pojawiły się bowiem stwierdzenia, iż Assassin’s Creed Valhalla nie będzie największą ani najdłuższą odsłoną serii. Ostatnio jednak twórcy się z nich wycofują i aktualne wydają się słowa, jakie w jednym z wywiadów wypowiedział Julien Laferrière, producent gry. Wedle nich, Assassin’s Creed Valhalla zaoferuje największą mapę w całej serii, prawdopodobnie będzie nieco większy niż Assassin’s Creed Odyssey.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla ma zadebiutować pod koniec tego roku, na PC oraz konsolach Xbox i PlayStation tej oraz nowej generacji.

Źródło: @assassinscreed

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pafun
  -10
  Pan redaktor myśli, że jak użyje słowa "zdissować " to jest wtedy taki swiatoooowy, taki acherykanski co jak widać w jego przekonaniu oznacza, że jest lepszy niż ktoś, kto tego słowa nie zna, nie rozumie.
  • avatar
   kombajn
   -12
   "... będziesz mógł zdissować przeciwników" Co zrobić do ciężkiej cholery? Polska język trudna język? Czy pan pseudo redaktor po prostu nie potrafi używać mowy ojczystej? Jeśli tak, to być może nie powinien parać się dziennikarstwem.