Gry

W świecie The Sims zawiało grozą

przeczytasz w 1 min.

Czy jest ktoś, kto potrafi z pamięci wymienić wszystkie dodatki do The Sims 4? Niezwykle obszerna lista dziś rozrasta się o jeszcze jedną pozycję.

Pakiet Zjawiska paranormalne - Akcesoria do The Sims 4 już dostępny

Nie mówimy tutaj o niespodziance, ponieważ pakiet Zjawiska paranormalne - Akcesoria został zapowiedziany już wcześniej, od razu podawano też, że zostanie udostępniony właśnie dziś. A w przypadku serii The Sims zazwyczaj wszystko dzieje się bardzo punktualnie i tym razem wyjątku od tej reguły nie będzie. Zainteresowani mogą zatem rozbudować The Sims 4 o „groźną” zawartość.

Pakiet Zjawiska paranormalne - Akcesoria udostępniono na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC (Origin, Steam) oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także PlayStation 5 i Xbox Series X/S gdzie gra działa w ramach wstecznej kompatybilności. Cena wynosi 49,90 złotych.

Co oferuje The Sims 4 Zjawiska paranormalne - Akcesoria?

EA Maxis wspomina tutaj o szeregu upiornych funkcji, chociaż z uwagi na specyfikę tej gry oraz całej serii i fakt, iż bawi się przy niej wielu bardzo młodych graczy nie należy brać tego dosłownie. Tematycznie faktycznie mamy jednak do czynienia z nawiązaniem do zjawisk paranormalnych. Można spotkać się z upiornymi gośćmi na nowych parcelach z Nawiedzonym Domostwem.

Simowie mogą tutaj przeprowadzić seans w celu przywołania tych, którzy będą pomocni. Chodzi o ducha Guidry'ego, który będzie miał dla nich kilka cennych rad lub Kościldę - szkieletową pokojówkę. Pojawia się tutaj także nowa kariera detektywa paranormalnego, która pozwala przetestować umiejętności Medium i pomóc innym z niechcianymi gośćmi. Do tego trzeba też dopisać szereg akcesoriów pasujących do przedstawianego klimatu.

Z pewnością nie jest to największy dodatek do The Sims 4, ale też ten, o który prosili sami gracze bawiący się przy tym tytule.

Źródło: EA

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kalkulatorek
  3
  A ile jest rozpoznawalnych gier dla dziewcząt i nastolatek ???
  Ops jedna ?
  ops Sims ???
  I fenomen 30 dodatków powyżej 100 zł każdy rozwiązany....
  • avatar
   Ziomboy451
   2
   Człowiek patrzy i niedowierza jednak kendo muszę przyznać EA. widzą jak kroić kasiora (średnio po 100zl) na 30 dodatkach do gry .
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    artykuł sponsorowany!!!! yyyy eeee

    ta gra to jest dojarka forsy. dużo tak naprawdę niewielkich dodatków, każdy po ok. 100zł plus podtawka za 150zł. jak to wszystko się kupi, to ta gra kosztuje 2000zł + , nawet nie liczyłem ile. najdroższa z popularnych gier jakie znam. dojarka. mistrzowie sknerstwa.
    • avatar
     Ahura
     1
     torrenty witajo