Gry

W tym roku możemy zobaczyć (nowe) Call of Duty: Modern Warfare

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Call of Duty: Modern Warfare ma być „miękkim restartem” serii, nawiązaniem do jednej z najlepszych części, a jednocześnie próbą przyciągnięcia młodszych (aczkolwiek już pełnoletnich) graczy.

Chociaż niektórzy gracze twierdzą, że seria Call of Duty nie ma do zaoferowania już niczego ciekawego, wyniki sprzedaży sugerują coś zupełnie innego. Nową odsłonę zobaczymy oczywiście i w tym roku, wygląda na to, że wiemy już czego się spodziewać.

Nasilają się doniesienia mówiące o tym, iż Activision zaserwuje nam Call of Duty: Modern Warfare. To nie pomyłka, chociaż mieliśmy już do czynienia z niemal identycznym tytułem, w 2007 roku (Call of Duty 4: Modern Warfare).

Nie ma tu przypadku, wedle tych samych źródeł Call of Duty: Modern Warfare to „miękki restart” serii, mający przyciągnąć nie tylko pamiętających Call of Duty 4: Modern Warfare, ale również młodszych (aczkolwiek już pełnoletnich) graczy.

Zdania są rzecz jasna podzielone. Wprawdzie Call of Duty 4: Modern Warfare to jedna z najwyżej ocenianych odsłon serii, a więc opieranie się na niej może cieszyć. Z drugiej strony pojawiają się pytania, czy sprawujący pieczę nad tym popularnym cyklem są w stanie pokusić się o coś nowego?

Oficjalna zapowiedź nowej gry może odbyć się na targach E3 2019.

Źródło: callofduty, dsogaming

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lexus404
  jak zwykle mieszaja w nazewnictwie ch*j wie po co
  3
 • avatar
  LukisNysa
  Super najlepsza część i najlepsze czasy, żadnych futurystycznych bajerów jak w BO, biegania po ścianach itp. Jak tylko będzie przypominać poprzednie MW, oryginalne bronie i perki i zdolności jak w 4 to będzie super.
  3
 • avatar
  Kenjiro
  Ja bym wolał remake pierwszego i drugiego CoDa, z kompletnie nową grafiką. Zdobywanie Stalingradu w pięknej zimowej stylistyce, z nowoczesnym oświetleniem z punktowymi światłami bomb, gniazd karabinów maszynowych i granatów byłoby genialne.
  No, ale nie sądzę bym się doczekał tak mocnego produktu w dobie coraz słabszych scenariuszy...
  2
 • avatar
  xbk123
  Dobrze się bawiłem przy pierwszych COD-ach, ale dzisiaj nawet złotówką tej firmy nie wesprę, dopóki nie zobaczę, że mają jakąś ambicję. To już nawet nie jest śmieszne.
  2
 • avatar
  pawluto
  Może w końcu po 5 latach przerwy kupię CoD !
  CoD MW to było coś czego się nie zapomina.
  Rewelacja i nowość w tej serii - Potem lepsze było tylko MW3.
  A potem już nic ciekawego , bo te części z laserami i lataniem to syf jakich mało.
  CoD wraca do dobrych wzorców - Oby się udało.
  1
 • avatar
  kabanosek
  Tip który normalnie kosztuje myliony ale daje za free.

  Call of Duty 2019
  Call of Duty 2020
  itd.
 • avatar
  q3aki
  moja pplka gier dalej jest wypelniona cod'ami z ich najlepszych czasow i nawet tych slabszych.. ale juz ostatni zakup zalowalem po ograniu 2h.. szkoda, ze marka sie tak stoczyla. Ja rozumiem biznes, ale mozna go robic na poziomie. Ale jak odbiorca koncowy coraz mniej wymaga to nie dziwie sie, ze tak bardzo ida po najmniejszej lini oporu (BO4).
 • avatar
  Po1nter
  A wyjątkowo pośledzę ten temat.
 • avatar
  xxx.514
  Jeśli zrobią więcej tak klimatycznych misji jak ta w Prypeci, to mogą łatwo zyskać sympatie graczy. Trzeba czekać, bo zapowiada się ciekawie.