Gry komputerowe

Dwie ciekawe gierki do pobrania za darmo

przeczytasz w 1 min.

Warhammer 40,000: Mechanicus i Saturnalia to kolejne gry, jakie mogą przypisać do swojej biblioteki posiadacze kont w sklepie Epic Games Store. Warto?

Warhammer 40,000: Mechanicus i Saturnalia za darmo

Łowcy promocji od dłuższego czasu wiedzą, że czwartkowy wieczór to moment, w którym warto zajrzeć na Epic Games Store. Właśnie wtedy aktualizowana jest tam oferta promocyjna i dziś też do tego doszło.

W efekcie pojawiła się okazja do zgarnięcia dwóch kolejnych gier. Tym razem to Warhammer 40,000: Mechanicus i Saturnalia. Czasu na skorzystanie z oferty powinno wystarczyć każdemu, można zrobić to bowiem do 3 listopada.

Strategia turowa i survival horror warte uwagi

Warhammer 40,000: Mechanicus zadebiutował w 2018 roku i zebrał naprawdę dobre noty. Średnia wyniosła około 80%, nie tylko wśród branżowych mediów, ale również wśród graczy, a taka zgodność nie jest wcale czymś oczywistym.

Mamy tu do czynienia z dość dobrze znanym uniwersum, a także połączeniem gry strategicznej z turowymi walkami. Podczas dowodzenia oddziałami Adeptus Mechanicus trzeba stawić czoła licznym wyzwaniom, twórcy przewidzieli ponad 50 misji.

Saturnalia to propozycja zdecydowanie nowsza, o której póki co nie można powiedzieć zbyt wiele. Wszystko dlatego, że jej premiera odbyła się... dziś. Z czym mamy do czynienia? Zapowiedzi są intrygujące. Saturnalia to przygodówka z elementami survival horroru oraz roguelite i starożytnym rytuałem w tle. W oko od razu wpada oprawa wizualna, twórcy mówią tutaj o inspirowaniu się filmowymi technikami animacji poklatkowej i rotoskopowej.

Źródło: @EpicGames

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  fonzie
  4
  Gratis to uczciwa cena...
  • avatar
   kalkulatorek
   2
   dziękuję za niusa
   • avatar
    nalepa
    0
    5/10
    • avatar
     Teodor
     0
     Nic nie ma za darmo. Grę dostajesz za to, że musisz się zarejestrować w serwisie i jest to zwyczajna reklama.

     Gry nie dostaniesz, kiedy się nie zarejestrujesz, czyli nie jest za darmo. Dla kogoś, kto nie daje swoich danych do żadnej korporacji, choćby to było tylko Google i Microsoft, byłoby nielogiczne, żeby skorzystał z takiej reklamy.