Gry komputerowe

Promocjo trwaj. Epic Games Store rozdaje świetną strzelankę

przeczytasz w 1 min.

Epic Games Store na dobre rozkręcił już akcję MEGA Sale. W tym tygodniu mogą obłowić się sympatycy strzelanek.

Wolfenstein: The New Order za darmo na Epic Games Store

Poza przecenami czy kuponami, w ramach MEGA Sale gracze mogą liczyć również na darmowe gry. Wprawdzie pojawiają się one na Epic Games Store w każdy czwartek, ale na potrzeby omawianej akcji obiecywano zwiększyć siłę rażenia, serwować „przebojowe, niezwykle popularne gry”. I nie była to tępa propaganda.

Na początek poszedł Borderlands 3, w zeszłym tygodniu był BioShock: The Collection, a teraz pora na kolejny bardzo łakomy kąsek, jakim bezsprzecznie jest Wolfenstein: The New Order. Zainteresowani mogą przypisywać grę do swojego konta do 9 czerwca do godziny 17:00 naszego czasu.

Dobry FPS za darmo

Seria Wolfenstein opowiadająca o przygodach B.J. Blazkowicza ma liczne grono sympatyków i większość produkcji wchodzących w jej skład zgarnia wysokie noty. Z Wolfenstein: The New Order nie było inaczej, również w naszej recenzji gra zebrała sporo pochwał. Ogółem średnia ocen przekroczyła 80% nie tylko wśród dziennikarzy, ale i samych graczy.

Fabularnie Wolfenstein: The New Order przedstawia alternatywną wersję lat 60-tych, gdzie w rolach przeciwników występują naziści panoszący się niemal po całym świecie i dysponujący tajemniczą, zaawansowaną technologią. Pod względem mechaniki to natomiast FPS w starym stylu. Graficznie rewelacji nie było już na premierę (twórcy wykorzystali silnik id Tech 5), ale przymykając na to oko wciąż można się tu nieźle bawić.

Źródło: Epic Games Store

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tasioros
  2
  Kto jeszcze nie grał - polecam z całego serca. Dobra fabułka, muzyka, voice-acting, zróżnicowane miejscówki i przemiodne strzelanie. Sprawnie wymieszane elementy komediowe i poważne, bez przegięcia w żadną stronę. Jest krwawo. Wszystko to przypomina najlepsze wysokobudżetowe, acz nie tendencyjne, kino akcji w wykonaniu Tarantino i Guya Richiego. Na plus również fajnie wplecione wątki polskie. Często można szkopów eliminować po cichu, ale nie należy z tym przesadzać, bo napieprzanie z dwóch ulepszonych karabinów lub shotgunów jest wyjątkowo przyjemne.
  W skrócie: chodzisz kolesiem i strzelasz.
  • avatar
   Fiona
   1
   dziękuję
   • avatar
    Marucins
    0
    Ooo. Tego akurat nie mam. Nigdy nie czułem presji i parcia na Wolfensteina.
    Fajnie :)