Gry

WRC 5 pokazane na 3 nowych materiałach wideo

przeczytasz w 1 min.

Twórcy obiecują, iż rywalizacja będzie tutaj wymagająca. Czy rzeczywiście na to się zanosi?

WRC 5

Na początku tego roku zapowiedziano WRC 5, co całkiem spora liczba graczy przyjęła ze sporym entuzjazmem. Producent nie ujawnia szczególnie wielu materiałów dotyczących tego tytułu, ale nas szczęście co jakiś czas mamy jednak okazję do rzucenia okiem na fragmenty rajdów.

Tym razem są one dość obszerne. W sieci opublikowane zostały bowiem, chociaż nie przez samego producenta, aż 3 materiały wideo, dzięki którym nieco bliżej przyjrzeć można się temu, jak obecnie prezentuje się dzieło przygotowywane przez Kylotonn Games.

Do oglądania jest zatem całkiem sporo, tym bardziej, że materiały są dość obszerne. Zabierają nas one na trasy w Skandynawii i warto przy tym zaznaczyć, że pokazano zabawę nie tylko za dnia, ale również to, jak wyglądać mają zmagania po zmroku. Twórcy obiecują, iż rywalizacja będzie tutaj wymagająca. Czy rzeczywiście na to się zanosi?


 

 


Gra pojawi się na PC oraz konsolach Xbox OnePlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3. Premiera jeszcze w tym roku.

Źródło: youtube, cool4ugames.blogspot

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gukeskl
  3
  Myślę że do takich gier przydały by się gogle VR, myślę że byłoby to świetne patrzeć na to wszystko oczami kierowcy móc się rozglądać dookoła itp.
  • avatar
   piotr7543
   2
   Grane na PC bo jest ShadowPlay :p
   • avatar
    kokosnh
    1
    no dizyka prowadzenia, wygląda przyzwoicie, ale ja nadal czekam na coś pokroju CMR 4, gdzie jak się wjechało na lud, to się wjechało na lud, i co byś nie robił, jechałeś prosto :D
    Lub na zimowych odcinkach, zahaczyłeś o zaspę, to cię hamowało i obracało, a nie przejeżdżałeś przez to, jak byś jechał czołgiem.
    • avatar
     toniek-94
     1
     Może ta część przekona mnie do gry WRC. Jak dotąd to WRC miało bardzo kiczowaty model jazdy, dlatego zawsze zostawałem przy grze Dirt
     • avatar
      decorator12
      -1
      Chyba Dirt Rally będzie lepiej przyjęte...
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Wie ktoś może jak będzie ze wsparciem nieoficialnych kierownic na PS4?