Gry

Zapowiedziano Star Wars Jedi: Fallen Order

przeczytasz w 1 min.

Za przygotowanie Star Wars Jedi: Fallen Order odpowiedzialne będzie studio Respawn Entertainment, które część graczy kojarzyć powinno dzięki serii Titanfall.

Od dawna pojawiały się doniesienia, iż pod skrzydłami EA powstanie gra osadzona w uniwersum Star Wars. Projekt wreszcie wychodzi z cienia, na dzisiejszej konferencji wydawcy poznaliśmy pierwsze informacje z nim związane.

Potwierdzono, iż gra zadebiutuje pod tytułem Star Wars Jedi: Fallen Order. Za jej przygotowanie odpowiedzialne będzie studio Respawn Entertainment, które część graczy kojarzyć powinno dzięki serii Titanfall.

Na premierę trzeba będzie jeszcze poczekać. Wspomniano bowiem o okresie świątecznym 2019 roku, a nie da się przecież wykluczyć, że za jakiś czas premiera zostanie przesunięta, co jest obecnie na rynku dość częstą praktyką. Nie ujawniono platform docelowych, można jedynie przypuszczać, że będą to komputery oraz konsole obecnej generacji.

Niestety, za wcześnie nie tylko na materiały prezentując rozgrywkę, ale nawet na konkretniejsze informacje z nią związane. Wiemy jedynie, iż Star Wars Jedi: Fallen Order będzie grą akcji, której fabuła przedstawiać ma wydarzenia rozgrywające się pomiędzy Zemstą Sithów a Nową Nadzieją.

Źródło: dualshockers

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Podłączam
    4
    Kotor od BioWare, to była gra...