Gry na konsole

Zelda: Breath of the Wild na nowych filmikach

przeczytasz w 1 min.

Firma Nintendo opublikowała zwiastun i zapis rozgrywki z wyczekiwanej przez wielu gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Przyszły rok dla firmy Nintendo – i fanów jej rozwiązań – zapowiada się niezwykle smakowicie. Po pierwsze, doczekamy się premiery konsoli Switch, wychwalanej przez producentów i wydawców z różnych stron świata. Po drugie, na półkach sklepowych wylądują nowe gry, wśród których nie brakuje tytułów zapowiadających się dosłownie rewelacyjnie. Jedną z nich bez wątpienia jest The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Podczas The Game Awards mieliśmy kolejną okazję, by się jej przyjrzeć.

Link powraca i wszystko wskazuje na to, że jest w formie. Oprawa wizualna jest przyjemna dla oka, a dźwiękowa – co nie jest żadnym zaskoczeniem – brzmi doskonale. Nieźle wygląda też sama rozgrywka. Świat jest różnorodny, podobnie jak ekwipunek naszego odważnego protagonisty. Nowy zwiastun przedstawia te najważniejsze cechy gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild, przybliżając też ten jedyny w swoim rodzaju klimat. Gotowi?

Jeśli bardziej niż zwiastuny lubicie gameplaye, to Nintendo przygotowało też coś dla was. Jest to konkretnie nieco ponad trzyminutowy zapis faktycznej rozgrywki. Oto ten materiał:

Na koniec przypomnijmy, że The Legend of Zelda: Breath of the Wild będzie jedną z tych gier, które mają zachęcić ludzi do kupna konsoli Nintendo Switch (choć najprawdopodobniej nie będzie gotowa na dzień premiery tego urządzenia). Swoją wersję otrzymają także posiadacze Wii U – będzie to zresztą najpewniej jeden z ostatnich dużych tytułów na tę platformę.

Źródło: VG247

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    baca130
    0
    Grafika jest słaba ale jakoś rozrywka prezentuje się o wiele lepiej niż w nie jednej grze AAA i w nią bardziej chciałbym zagrać. :)