Gry

Twórcy Saints Row anulowali prace nad grą Zeus

przeczytasz w 1 min.

Można tylko żałować, ponieważ pierwsze zapowiedzi wyglądały bardzo interesująco.

Zeus gra prace anulowane

Studio Volition, najbardziej kojarzone chyba z szaloną serią Saints Row, od pewnego czasu pracowało nad zupełnie nowym projektem - Zeus. Niestety właśnie ujawniono, iż prace zostały anulowane.

Można tylko żałować, ponieważ pierwsze zapowiedzi wyglądały bardzo interesująco. Volition słynie z ciekawych pomysłów i Zeus wydawał się w nie doskonale wpisywać. Gra miała być "współczesnym westernem" z akcja osadzoną w post-apokaliptycznym mieście Rio. Gracze wcielać mieli się w samotnego rewolwerowca, który przemierzając zrujnowane tereny walczyć miał o przeżycie w nieprzyjaznym środowisku.

Jak ujawnili przedstawiciele studia Volition, prace nie postępowały tak szybko, jak się tego początkowo spodziewano. Właśnie to miało być głównym powodem porzucenia projektu.

"Może mieliśmy rację, a może nie, ale sądziliśmy, że możemy zrobić tę grę. Problem w tym, że zajęłoby to zbyt wiele czasu. To byłoby nieodpowiedzialne."

Nie wszystko pójdzie jednak na marne. Obecnie trwają prace nad "ściśle tajnym" projektem, który wykorzystywać ma kilka pomysłów, jakie przyświecały twórcom podczas prac nad grą Zeus.

Źródło: shacknews

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  stupidisco111
  3
  Wcale bym się nie zdziwil jakby owy Zeus , a raczej jego koncepcja, zostaly w calosci przeniesione do SRV.
  • avatar
   alkold
   0
   no i co że za długo czasu by trwała produkcja gry ale nie mogą do tego dopuścić ponieważ gra ma trwać 4-6 godzin cała kampania , bo jeśli by trwała z 100 godzin to by zbankrutowali bo za długo czasu by trwało i zbyt duży budżet na to by poszedł, no ale ok lepiej poczekać na porządną grę taką jak np wiedźmin 3 zamiast dostać te 4-6 godzin kampania i się ciesz że ogółem wyszła ta gra. ok ok trochę przesadziłem ale to prawda