Gry

Zobacz nowy gameplay Biomutant - gry, o której zapomnieliśmy, że w ogóle na nią czekamy

przeczytasz w 1 min.

Pamiętacie jeszcze o Biomutant? Gra cały czas powstaje i twórcy ze studia Experiment 101 postanowili pokazać, jak dziś wygląda. Oto nowy gameplay

Biomutant powstaje. Właściwie jest już gotowy

Długo nic nie słyszeliśmy na temat gry Biomutant, która przecież pierwotnie miała ujrzeć światło jeszcze w 2018 roku. Spokojnie jednak – ekipa Experiment 101 nie marnowała czasu i intensywnie rozwijała swoje RPG akcji, dzięki czemu teraz mogła się pochwalić, że prace nad rdzeniem produkcji są już zakończone i pozostało tylko usuwanie błędów. Na potwierdzenie, ale i przypomnienie, otrzymaliśmy nowy, 10-minutowy gameplay. 

Biomutant screen

Jeśli nie pamiętacie, a nikt was za to winić nie będzie, Biomutant będzie reprezentować gatunek RPG akcji i zaprosi nas do otwartego, postapokaliptycznego świata. Przejmiemy kontrolę nad zwinnym zwierzakiem i wykażemy się zdolnościami w walce – w zwarciu czy też przy użyciu broni palnej. Kluczową rolę odegrają „ulepszenia”, czyli zwiększające nasze możliwości cyber-modyfikacje. Sporą część z nich będziemy mogli stworzyć samodzielnie. Zapewnią one różnorodność rozgrywki, ale też dużą swobodę. Zresztą zobaczcie sami, jak to wygląda: 

Obejrzyj najnowszy gameplay Biomutant – 10 minut z grą: 

Gra poważnie wypiękniała od ostatniego razu, a styl graficzny niezmiennie zachwyca. Sama rozgrywka również prezentuje się nieźle, więc nie pozostaje nic innego jak tylko uzbroić się w cierpliwość. Niestety dokładnej daty premiery nadal nie znamy, ale debiutu mamy się wreszcie doczekać w tym roku. Przypomnijmy na koniec, że Biomutant zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Dark Side of Gaming, IGN, THQ Nordic, informacja własna

Czytaj dalej o grach akcji: 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Juan Sanchez Villa-Lobos Ramir
  4
  Ta gra to będzie dzieło sztuki wolne od ideologi i dramaturgi,już czas żeby gry zaczęły nas na nowo bawić w swoich zmyślonych światach a nie dołować swoją fabułą i pompować w nas polityczną poprawność!
  • avatar
   PIRAT_PL
   0
   To jest problem nowych gier.
   Są zapowiadane na bardzo wczesnym etapie, producent robi "smaka" graczom kiedy gra jest w powijakach.
   Zanim gra dotrze do ostatniej prostej mija ogrom czasu i w zasadzie dobre gry często gdzieś umykają.
   To samo gry w early access albo rozwijane podczas alfy/bety.
   Zanim gra zostanie ukończona gracze zwyczajnie doznają już przesytu, pograją jedynie trochę na nowej zawartości i odpuszczają bo mają grę obcykaną lub nawet już pomijają grę całkowicie.
   W sumie taki los trochę spotkał No Man's Sky, Subnautica (below zero zapewne też tak skończy).
   Producenci sami sobie podcinają skrzydła w mojej opinii.
   Mogliby zapowiadać z rok wcześniej że coś produkują przy większych targach pokazać rezultaty i jakiś gameplay a zapowiedź premiery kiedy gra jest blisko statusu gold.
   Rynek gier uniknąłby obsów w terminach premier a kiedy słyszy się że gra ma przenoszoną premierę po raz 3-4 lub więcej to siłą rzeczy człowiek odsuwa ją na boczny tor.
   Taką czkawką coś czuję odbije się Cyberpunk (chyba wyjdzie w 2077) :D
   • avatar
    kitamo
    -2
    A to ktos w ogole czekał?
    Byla jakas wzmianka, gra nie prezentowala sie zachwycająco i tyle. Teraz dali dopiero materiał który jest interesujący