Gry

Mirror’s Edge: Faith

przeczytasz w 1 min.

Narodziła się pod koniec 2008 roku i choć jest jedną z młodszych bohaterek w naszym zestawieniu, nie miała lekkiego życia. Faith z zawodu jest kurierką dostarczającą przesyłki w mieście rządzonym przez totalitarne władze. Wszelkie formy komunikacji są przez nie monitorowane, za wyjątkiem właśnie pracy kurierów. Do czasu.

Mirror’s Edge to jedna z najbardziej innowacyjnych gier ostatnich miesięcy, a sama Faith urzeka nie tylko azjatycką urodą czy osobowością, ale przede wszystkim sprawnością fizyczną. Przeskakiwanie z dachu na dach, bieganie po poręczach czy upadki z dużych wysokości to dla niej chleb powszedni. Niejeden spec od le parkour mógłby wpaść w kompleksy.

Faith to specyficzna propozycja. W końcu nie każdego muszą kręcić Azjatki, choć z pewnego źródła wiem, że bohaterka Mirror’s Edge ma w naszej redakcji kilku fanów. W trakcie zabawy nie epatuje nagością (nad czym oczywiście ubolewamy), więc wydaje się, że tak naprawdę najbardziej urzeka cnotliwość i nadzieja, że w sequelu nieco podgrzeje się temperatura.


 

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login