Gry

Muzyka. Podsumowanie

przeczytasz w 2 min.

Ktokolwiek czytał moje wcześniejsze recenzje, zauważył zapewne, że jestem ogromnym sceptykiem, jeśli chodzi o polskie tłumaczenia gier, w szczególności, jeśli przekładane są dialogi. W przypadku Legend: Hand of God muszę jednak przyznać, że zostałam naprawdę pozytywnie zaskoczona i w przyszłości podchodzić będę z większą cierpliwością do tłumaczeń. W grze przetłumaczone są zarówno napisy jak i dialogi, ale polscy aktorzy, którzy udzielili postacią głosów, naprawdę odwalili kawał dobrej roboty. Krzysztof Cybiński (Targon) i Joanna Jabłczyńska (Luna) świetnie wcielili się w swoje role, a ich głosy pasują do postaci. Przyjemnie mi się słuchało ich wypowiedzi w grze. Dotyczy to zwłaszcza Luny, która wszystkie swoje kwestie wypowiada z odrobiną rozbawienia i lekkością ducha.

Na równie wysokim poziomie stoi muzyka. Jest dostatecznie epicka, aby wpasować się w specyficzny klimat heoric-fantasy, ale dość subtelna i łagodna, żeby nie przeszkadzać w grze i nie huczeć w głośnikach. Niektórym wydać się ona może odrobinę kiczowata, ale mnie naprawdę przypadła do gustu i umilała przygodę. Do tego stopnia, że zdecydowałam się ją przesłuchać kilka razy poza grą.


Podsumowanie

Legend: Hand of God to solidnie wykonana gra, za godziwie pieniądze. Nie zabrakło tej grze wad, ale ładne lokacje, duża ilość potworów i przyjemna muzyka sprawiły, że ja bawiłam się świetnie aż do samego końca i co najważniejsze wciągnęło mnie. Polecam fanom action-RPG, którzy już zmęczyli poprzednie produkcje tego typu i mają ochotę spróbować czegoś nowego, na pewno warto.

Moja ocena:
 
  
Grafika:
4
 
Muzyka:
5
Grywalność:
4
Ogólna ocena:
4

Plusy: cena, bogate drzewko umiejętności, spora liczba potworów, duże i ładne lokacje, przyzwoita fabuła
Minusy: brak trybu multiplayer, archaiczne i niewygodne menu, mała ilość przedmiotów, czasami kulejące AI

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login