Gry

Muzyka. Podsumowanie

przeczytasz w 2 min.

Ktokolwiek czytał moje wcześniejsze recenzje, zauważył zapewne, że jestem ogromnym sceptykiem, jeśli chodzi o polskie tłumaczenia gier, w szczególności, jeśli przekładane są dialogi. W przypadku Legend: Hand of God muszę jednak przyznać, że zostałam naprawdę pozytywnie zaskoczona i w przyszłości podchodzić będę z większą cierpliwością do tłumaczeń. W grze przetłumaczone są zarówno napisy jak i dialogi, ale polscy aktorzy, którzy udzielili postacią głosów, naprawdę odwalili kawał dobrej roboty. Krzysztof Cybiński (Targon) i Joanna Jabłczyńska (Luna) świetnie wcielili się w swoje role, a ich głosy pasują do postaci. Przyjemnie mi się słuchało ich wypowiedzi w grze. Dotyczy to zwłaszcza Luny, która wszystkie swoje kwestie wypowiada z odrobiną rozbawienia i lekkością ducha.

Na równie wysokim poziomie stoi muzyka. Jest dostatecznie epicka, aby wpasować się w specyficzny klimat heoric-fantasy, ale dość subtelna i łagodna, żeby nie przeszkadzać w grze i nie huczeć w głośnikach. Niektórym wydać się ona może odrobinę kiczowata, ale mnie naprawdę przypadła do gustu i umilała przygodę. Do tego stopnia, że zdecydowałam się ją przesłuchać kilka razy poza grą.


Podsumowanie

Legend: Hand of God to solidnie wykonana gra, za godziwie pieniądze. Nie zabrakło tej grze wad, ale ładne lokacje, duża ilość potworów i przyjemna muzyka sprawiły, że ja bawiłam się świetnie aż do samego końca i co najważniejsze wciągnęło mnie. Polecam fanom action-RPG, którzy już zmęczyli poprzednie produkcje tego typu i mają ochotę spróbować czegoś nowego, na pewno warto.

Moja ocena:
 
  
Grafika:
4
 
Muzyka:
5
Grywalność:
4
Ogólna ocena:
4

Plusy: cena, bogate drzewko umiejętności, spora liczba potworów, duże i ładne lokacje, przyzwoita fabuła
Minusy: brak trybu multiplayer, archaiczne i niewygodne menu, mała ilość przedmiotów, czasami kulejące AI

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!