Klawiatury

Podsumowanie

przeczytasz w 2 min.

Nowa klawiatura Logitech G15 jest klasycznym przykładem na to, że poprawianie dobrego nie zawsze prowadzi do uzyskania czegoś znacznie lepszego. Niektóre zastosowane w niej rozwiązania, wprowadzone w celu eliminacji błędów pierwowzoru same stały się powodem pojawienia się nowych problemów. Pomijając jednak zauważone błędy, które tak naprawdę znacząco nie odbiegają od tego z czym do tej pory mieliśmy do czynienia w przypadku starej G15, jej nowa wersja nadal stanowi dobry produkt, ale tylko w kategorii klawiatur mieszanych tj. przeznaczonych do pracy i do zabawy. Trochę martwi mnie fakt, iż klawiatura ta ewoluowała do produktu wyglądem przypominający klawiaturę biurową przeznaczoną praktycznie dla wszystkich użytkowników. Niestety, ale takie właśnie mam odczucia patrząc choćby na zestawy Logitech'a MX3200 czy MX5500. Pojawia się pytanie - czy aby na pewno tak powinno być w przypadku klawiatury dla graczy?

Jeśli jednak ktoś z Was, Drodzy Czytelnicy nie posiada dobrej klawiatury uniwersalnej - do gry i do pracy, a chciałby sobie taką sprawić i nie ma zbyt dużych ograniczeń finansowych to wybór nowej G15 jest na pewno dobrym wyborem. Jeśli natomiast posiadacie już poprzednią edycje tejże klawiatury.. No coż, w tym momencie sami powinniście odpowiedzieć sobie na pytanie czy przesiadka jest Wam potrzebna.

Podsumowanie: Logitech G15 Keyboard
 
 
Jakość wykonania:
4
Komfort pracy:
4
Funkcje dla graczy:
4
Ogólna ocena
4

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  G15 i wszystkie ostatnie produkcje logitecha to jakis koszmar, wyglada to jak kloszard o polnocy. Zero wygladu a toporna jak kamienie wbite w ziemie. Logitech idzie w zlym kierunku.

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login