Słuchawki

Logitech Precision PC Gaming

przeczytasz w 2 min.
Pasmo przenoszenia:
20Hz-20kHz
Dynamika:brak danych
Impedancja:brak danych
Wielkość głośników:40 mm - neodymowe głośniki
Długość przewodu audio2.5 metra
+ dodatkowy potencjometr na kablu
Zintegrowany mikrofon:tak - sztywny
Waga:Waga: ~220 gramów

Mistrzowie klawiatur i myszek, od dawna zajmują się peryferiami audio i jak wynika z naszych obserwacji, również na tym polu mają sporo do powiedzenia. Czy w przypadku 'Precision PC Gaming' można stwierdzić to samo? I tak, i nie. Na korzyść przemawiają takie cechy jak użycie 40mm neodymowych membran, ciekawy design, zintegrowany mikrofon z redukcją szumów. W porównaniu z zestawem 'Premium' (na kolejnej stronie) wyraźną różnicą są dwa duże głośniki, których zadaniem jest generowanie mocniejszego brzmienia.

Bardzo pozytywną cechą słuchawek jest ich otwarta konstrukcja, która powoduje, że nawet przy długich rozgrywkach, nie odczujemy mało przyjemnego 'przegrzania czachy' ;) Dwa otwory między głośnikiem, a resztą obudowy, w cudowny sposób wpływają na lepszy przepływ powietrza. Niby nic takiego, a jednak działa.

Jednak nie dla wszystkich propozycja Logitecha może okazać się strzałem w dziesiątkę. Po pierwsze, pałąk łączący prawy i lewy głośnik spoczywa na naszym karku - a nie na głowie - przez co prawie cały ciężar odczujemy na uszach. To z pewnością będzie przeszkadzać delikatnym osobom o mniejszym obwodzie głowy. Po drugie, wielkość gąbek otaczających głośniki, może wyraźnie dawać się we znaki użytkownikom noszącym okulary z grubszymi oprawkami.

Zestaw ma bardzo przyjemne brzmienie, które z pewnością zaspokoi nawet bardziej wymagających graczy. Przemyślana konstrukcja zapewnia dobry przepływ powietrza, przez co nie będziemy zmuszeni do zbyt częstego przerywania rozgrywki. Na dobrym poziomie wykonania jest również mikrofon. W przypadku pokrętła głośności i blokady mikrofonu, sprawa ma się identycznie jak w zestawie 'Premium'.

ocena
 
ergonomia/wygoda
dobra
jakość wykonania
super
gry
dobre
muzyka MP3
dobre
największe minusy
- niewygodne dla noszących okulary
Ogólnie
Cena / możliwości
dobra