Konkursy

Monitor: iiyama ProLite G2773HS

przeczytasz w 1 min.

Monitor iiyama G2773HS jest stworzony dla graczy, dla których nie liczą się doznania stereoskopowe, ale za to stawiają na dużą powierzchnię obrazu oraz dobrą jego jakość. Jest to 27-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, który co prawda nie jest wykonany w technologii IPS czy VA, tylko w standardowej TN (Twisted Nematic), ale za to oferuje naprawdę imponująco szybkie reakcje matrycy, wynoszące 1 ms. Wyraźnie pomaga w tym system OverDrive, który zapewnia pięciostopniowe przyspieszenie reakcji, redukując je do wartości niezauważalnej dla większości ludzi.

Jeśli szukamy dużego, dobrego monitora, który sprawdzi się dobrze w grach, to opisywana w niniejszej recenzji iiyama powinna spełnić większość pokładanych w niej nadziei. Jest to duży, 27-calowy panel TFT LCD (TN), który zapewnia odświeżanie obrazu na poziomie 120 Hz oraz reakcje matrycy wynoszące 1 ms. Jeśli dysponujemy więc odpowiednio wydajnym komputerem, możemy grać w najbardziej efektowne gry przy 120 kl./s i włączonej synchronizacji pionowej.

ProLite G2773HS posłużyć może też jako wygodny panel do wyświetlania filmów Full HD. Duża przekątna, wbudowane głośniki stereo oraz wysoka jasność i kontrast sprawiają, że możemy liczyć na naprawdę ciekawe doznania audiowizualne.