Avatar użytkownika Stanisław

kombajn

data dołączenia:

Moje komentarze (2057)

  • Avatar użytkownika kombajn
   kombajn
   @Dragonik Pytanie czy to kwestia jakości produktów czy udziału w rynku?
   • Avatar użytkownika kombajn
    kombajn
    @owatanka Też musiałem sprawdzać kto to taki. Nawet próbowałem posłuchać na YT ale jakoś powolny monolog w rytm prościutkiej linii melodycznej z mnóstwem basu do mnie nie trafia. Ot znak naszych czasów że jak się czymś nie interesujesz to nie masz pojęcia o co chodzi a ludzie się dziwią. Parę lat temu w pracy ludzie gadali o jakimś polskim "artyście" disko polo i też nie potrafili zrozumieć że o jakimś tam Martyniaku nie słyszałem bo mam to w tyle i kompletnie mnie takie wytwory muzyko podobne nie interesują.
    • Avatar użytkownika kombajn
     kombajn
     @greghostor „Wiesz co robi ta aktualizacja? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest aktualizacja na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tą aktualizacją? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo”
     • Avatar użytkownika kombajn
      kombajn
      @HardCorak No pamiętam taki jedne SP z niebagatelną listą nowości - obsługa USB 2.0. Także ten kosmetyka i kilka usprawnień w ustawieniach to i tak jest nieźle, szczególnie ze jakimś cudem jeszcze nie ma powracającej jak mantra informacji że iluś tysiącom ludzi kompy przestały działać po aktualizacji
      • Avatar użytkownika kombajn
       kombajn
       @Mateusz Sołtysiak No zdziwiłbym się gdyby sie Pan zgodził
       • Avatar użytkownika kombajn
        kombajn
        @Tomasz Duda Ja mam o tyle łatwiej że pamiętam internet bez Facebooka, Twittera i Naszej klasy.
        • Avatar użytkownika kombajn
         kombajn
         @Mateusz Sołtysiak Rozumiem że redakcja uważa stronę o tematyce komputerowej pt benchmark.pl za medium społecznościowe? No w sumie... To by wyjaśniało wiele rzeczy jak np nagminne clickbaity w tytułach czy "artykuły" z cyklu jaki wybrać produkt pod warunkiem że będzie to produkt firmy XYZ. O tragicznym układzie strony nie wspominając. Szkoda tylko że przestaliście aspirować do bycia redakcją merytorycznego portalu technologicznego i zeszliście do poziomu portalu społecznościowego. Social media to jednak, jakby nie patrzyć, wydmuszka i internetowy ściek.
         -1
         • Avatar użytkownika kombajn
          kombajn
          @FranzMauser Dobrze napisane. Na koniec dnia mam w nosie której firmy procesor napędza mi blaszaka byleby cena odzwierciedlała wydajność.
          • Avatar użytkownika kombajn
           kombajn
           @Paweł Maziarz Tak jak pisałem wcześniej należy takie testy robić albo w klimatyzowanym pomieszczeniu albo ewentualnie podawać wartość delta względem temperatury otoczenia.
           • Avatar użytkownika kombajn
            kombajn
            @Paweł Maziarz A udało by sie załatwić Cooler Master Master Liquid 240 Lite? Czyli chłodzenie AIO które kosztuje podobnie jak ten Arctic.
            • Avatar użytkownika kombajn
             kombajn
             @Paweł Maziarz Chce nam Pan powiedzieć że robiąc testy chłodzenia nie zadbaliście żeby przeprowadzać je w klimatyzowanym pomieszczeniu o stałej, znanej i z góry ustalonej temperaturze? Bez tego tabelkę porównawczą można wyrzuć na śmietnik. Względnie jak nie macie klimatyzacji to możecie podawać wartość delta względem temperatury otoczenia.
             • Avatar użytkownika kombajn
              kombajn
              @kitamo
              "Z drugiej strony jak kupisz AM4 to jaki jest sens z procesora 2000 przeskakiwać na 3000? albo z 3000 na 5000? dla kilku procent wydajnosci ktos naprawde jest gotowy zmienić cpu?"
              Jak dla ciebie 20% to jest "kilka" to gratuluje. A miedzy serią 2000 a 5000 będzie ok 40%
              • Avatar użytkownika kombajn
               kombajn
               @Shiriu89 Mogli, ale kasa musi się zgadzać :(
               • Avatar użytkownika kombajn
                kombajn
                @Xclusive
                [ Ku Przestrodze ]
                Zmień dilera bo ci szkodzi.
                "zen jest całkowicie sprzeczne z naszą wiarą i kulturą" ahaha refleksje i medytacje są sprzeczne z wiarą i tradycją chrześcijańską? Jakby tak było to trzeba by zamknąć wszystkie zakony medytacyjne, mnichów i zakonnice obłożyć ekskomuniką a z panteonu świętych wykreślić połowę pozycji.
                "okultystycznego ZEN" sprawdź znaczenie słowa okultyzm.
                P.S. Chiny maja ponad 5 tyś lat sprawdź sobie w swojej ulubionej Wikipedii od kiedy są komunistyczne. Chociaż biorąc pod uwagę twój poziom czytania ze zrozumieniem strach pomyśleć co z tej lektury wyciągniesz.
                -1
                • Avatar użytkownika kombajn
                 kombajn
                 @Gatts-25 Mam ekran 5,8" i nie jest on mały. Miałem wcześniej Xiaomi Mi 9T z ekranem 6,4" i był po prostu niewygodny w użytkowaniu i to pomimo tego ze jestem osobą przyzwyczajoną każdego telefonu używać dwoma rękami. No i wypadł mi z kieszeni co mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło wcześniej z żadnym telefonem. Dlatego go sprzedałem.
                 P.S. Ja mam normalnych znajomych a nie pół-ślepych jak najwyraźniej ty.
                 • Avatar użytkownika kombajn
                  kombajn
                  @Adelar Dokładnie. Mam teraz Samsunga Galaxy A20e który ma 5,8" i jest bezramkowy. To naprawdę poręczne urządzenie. Szkoda tylko że to szrot z naprawdę koszmarnym oprogramowaniem. Szukam czegoś w podobny rozmiarze bo naprawdę nie chciałbym kupować Galaxy S10e - system made by Samsung mnie rozczarował, choć muszę przyznać ze po podpięciu kabla i przez ADB zapuszczeniu skryptu skutecznie usuwającego wszystkie Samsungowe i inne śmieci to ten A20e zaczął nawet jako tako działać. Co nie jest żadnym wielkim osiągnięciem jak procesor ma 2 rdzenie A73 i 6 rdzeni A53, pokazuje natomiast do jakiego stopnia badziewne oprogramowanie potrafi zajechać sprzęt.
                  • Avatar użytkownika kombajn
                   kombajn
                   "Na którego z nich czekacie najbardziej?" Żadnego - nie lubię grac w Ping-Ponga, więc nie potrzebuje nowej paletki. Producenci gremialnie zdurnieli z wielkościami i wagą nowych telefonów.
                   • Avatar użytkownika kombajn
                    kombajn
                    @Kafaros11 Ja o problemach ze sterownikami AMD słyszę od lat na przestrzeni których jedyna raz kiedy faktycznie miałem problem ze sterami to po premierze Ryzena 5 2400G gdzie sterowniki do iGPU były niedopracowane i zanim AMD to naprawiło (co im uczciwie mówiąc zajęło sporo czasu) można się było poratować instalując sterowniki dedykowane dla kart graficznych Vega. Natomiast to ile razy miałem problemy z sterownikami do starszych kart Nvidii które to karty podobno te sterowniki obsługują a nawet ich nie chciały wykryć (musiałem ręcznie instalować sterowniki Microsoftu i wtedy stery Nvidii raczyły się ocknąć i zainstalować) przy instalacji to już naprawdę był dramat a jakoś się nie słyszy o problemach ze sterownikami Nvidii.
                    • Avatar użytkownika kombajn
                     kombajn
                     VR Mark ? Serio? A po co? Wydawało mi się że VR już (ponownie) umarł śmiercią naturalną.
                     Ponadto zdecydowanie brakuje HWiNFO
                     https://www.hwinfo.com/