Wydarzenia

Aerofestival 2015 - międzynarodowe pokazy lotnicze na poznańskiej Ławicy

przeczytasz w 1 min.

To pierwsza od 1993 roku impreza lotnicza, która będzie miała miejsce w stolicy Wielkopolski.

Aerofestival 2015

Jeśli nie macie jeszcze planów na 13-14 czerwca 2015 to być może zainteresuje was Aerofestival 2015 - międzynarodowe pokazy lotnicze, które właśnie w tych dniach odbędą się na poznańskiej Ławicy.

To pierwsza od 1993 roku impreza lotnicza, która będzie miała miejsce  w stolicy Wielkopolski i jedyne o takiej skali wydarzenie w Polsce rozgrywające się na lotnisku cywilnym. Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do tego, by z bliska przyjrzeć się samolotom i zobaczyć na żywo najlepsze grupy pokazowe.

A tych nie zabraknie. Swój udział w imprezie potwierdziło już Baltic Bees, Turkish Stars, Pionier Team, Patrouille REVA, The Flying Bulls Aerobatic Team czy Fire Birds. Łącznie przewidziano ponad 500 minut powietrznych pokazów z udziałem blisko 90 lotniczych maszyn, a więc nudno z pewnością nie będzie.

Organizatorzy zadbali jednak także o inne atrakcje. Na scenie muzycznej wystąpi Kamil Bednarek, GOORAL i Farben Lehre, a do dyspozycji najmłodszych oddane będzie wesołe miasteczko. Ciekawie zapowiada się też wystawa lotnicza, która przygotowana zostanie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Zainteresowani wszelkie informacje znajdą na oficjalnej stronie internetowej Aerofestival 2015.

Źródło: aerofestival

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  3
  Hmm... To jakaś zapowiedź nowego benchmarkowego testu wydajności samolotów?
  • avatar
   Stasiek_Zabojca
   -2
   Mam. 24h Le Mans w TV.