Gadżety

Skusisz się na skarpety do sprzętu Apple?

przeczytasz w 2 min.

Tak, dobrze widzicie. Chodzi o specjalne rękawy produkowane przez firmę Native Union, które wyglądają jak… skarpety. Choć historia Apple zna już taki produkt, to firma wycofała go ze sprzedaży niemal 10 lat temu. Czy tym razem skarpety będą hitem?

Co z tego, że materiałowy pokrowiec do AirPods wygląda jak skarpety, skoro to całkiem fajne skarpety! 

Użytkownicy bezprzewodowych słuchawek (TWS) Apple z pewnością zdają sobie sprawę, że ich etui ładujące nie są odporne na zarysowania. Często nawet nie zwrócimy uwagi, a to z perfekcyjnie gładkiego stanie się prawdziwym polem rys.

Na ratunek przychodzą różnego rodzaju etui - najczęściej silikonowe. Czy są jednak one na tyle atrakcyjne, co materiałowa skarpeta? Bynajmniej. Właśnie dlatego w sieci pojawiły się rękawy, które producent nazywa AirPods Beanies.

AirPods BeaniesWygląda trochę jak skarpeta, którą na drutach uszyje każda babcia, prawda? Ale i tak mi się podoba.

AirPods Beanies pozwolą ładować etui bezprzewodowo, a ich rozmiar jest uniwersalny dla wszystkich modeli słuchawek Apple.

Co w nich fajnego? Oprócz wyglądu, który jest oczywiście kwestią gustu - to z pewnością zabezpieczenie przed uszkodzeniem etui. Warto mieć też na uwadze, że tego rodzaju ochrona pozwoli uwolnić się od zbierania kurzu i wszelkich zanieczyszczeń z naszych kieszeni etc. Jest jeszcze jedna rzecz, a jest nią…

...powrót do historii. Apple sprzedawało już swoje “skarpety”

W historii giganta z Cupertino były dziwniejsze produkty, niż ściereczka do ekranu za 99 zł. Niemal identyczne skarpety Apple sprzedawało przez prawie 10 lat, kiedy to w 2012 roku zostały wycofane ze sprzedaży. Od tego czasu firma nie zdecydowała się na zaprezentowanie podobnego rozwiązania do swoich urządzeń.

Etui do słuchawek w takiej postaci to niecodzienne rozwiązanie. Czy ma szansę stać się równie popularne, co silikonowe etui?

Stąd też nowość oferowaną przez Native Union można potraktować jako swego rodzaju hołd. Pozostaje jednak pytanie - czy ten hołd okaże się trafionym pomysłem pod względem sprzedażowym? Według mnie - tak.

Cena niespełna 90 zł za zestaw 4 sztuk rękawów wygląda atrakcyjnie w porównaniu do konkurencyjnych, plastikowych zabezpieczeń. Jeśli jesteście zainteresowani skarpetami do swoich słuchawek - zamówienia można składać na oficjalnej stronie producenta.

AirPods BeaniesAirPods BeaniesAirPods Beanies

Skusicie się na taki zakup? Dajcie znać w komentarzach, czy używacie ochronnych etui na swoje AirPodsy.

Źródło: theverge.com, nativeunion.com

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mario2k
  26
  Kupując dużo sprzętu od Apple można zostać w samych skarpetkach :(
  • avatar
   NasHee
   15
   Tak... teraz jeszcze tylko potrzebuje wodoodporny pokrowiec na mój pokrowiec pokrowca.
   • avatar
    Marucins
    5
    "Cena niespełna 90 zł za zestaw 4 sztuk"
    Serio?
    • avatar
     keepercraft
     4
     Skarpeta na słuchawki, aby nie zmarzły.
     • avatar
      eninede
      3
      To już tylko czekać na "kaftan" dla iPada :D ;)
      • avatar
       Gnom_Z_Piany2
       0
       po ile szaliki od Apple? :)