Gry

Chcesz przetrwać w Alien: Isolation? - nie strzelaj

przeczytasz w 1 min.

Robienie hałasu z pewnością nie będzie w tym przypadku wskazane.

Alien: Isolation gra

Alien: Isolation stopniowo wyrastało nam na coraz ciekawszą produkcję i obecnie, na mniej niż miesiąc przed premierą, wyczekuje jej naprawdę wielu graczy. Raczej nie pogardzą oni kolejnym materiałem przypominającym o nowej grze studia Creative Assembly.

Bodaj największym, przynajmniej na tę chwilę, atutem Alien: Isolation jest fakt, iż producent postarał się nie o strzelankę lecz o survival horror, do którego Obcemu zdecydowanie najbliżej. Twórcy już nie raz zapowiadali, że unikanie otwartych starć będzie tutaj najlepszym sposobem na przetrwanie, które z kolei ma być głównym celem gracza. Jeśli nadal nie dajecie temu wiary, to podjęto kolejną próbę udowodnienia takiego stanu rzeczy.

Opublikowany został kolejny materiał wideo promujący grę. Chociaż zwiastun jest dość krótki to mimo tego daje bardzo jasny przekaz. Chcesz przetrwać w Alien: Isolation? Jeśli tak, to rzeczywiście lepiej pozostań w ukryciu i raczej nie korzystaj z broni. Robienie hałasu z pewnością nie będzie w tym przypadku wskazane.


Premiera Alien: Isolation odbędzie się 7 października. Gra ma być dostępna w wersji na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Warto dodać, iż Alien: Isolation uzyskało już status gold, a więc nie trzeba obawiać się o jakiekolwiek opóźnienia. Poza tym, ostatnio poznaliśmy też wymagania sprzętowe wersji PC.

Źródło: youtube

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kevio
  9
  To było by coś. Obcy zasługuje w końcu na odsłonę prawdziwego zdarzenia.
  • avatar
   DelianoCarl
   5
   mam tylko nadzieję, że nie będzie to skrypt... że po kilku wystrzałach z broni, nagle będzie pojawiał się obcy i wszystko spieprzy... wiadomo, przecież nie zawsze musi być tam gdzie my.. :)
   • avatar
    Stasiek_Zabojca
    -7
    Szału ni ma