Gadżety

Amazfit robi to dobrze - smartwatche GTR 4 i GTS 4 zaprezentowane

przeczytasz w 1 min.

Na targach IFA 2022 Amazfit zaprezentował nową generacją swoich popularnych smartzegarków dla aktywnych: GTR 4 i GTS 4.

Amazfit GTR 4 i GTS 4 – sportowe smartwatche w nowych wersjach

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich generacjach Amazfit GTR 4 i GTS 4 na dobrą sprawę różnią się tylko wyglądem: ten pierwszy ma okrągły wyświetlacz, a drugi – prostokątny. W obu przypadkach jest to panel AMOLED o wysokiej rozdzielczości. Ciekawsze jednak jest to, co te smartwatche mają do zaoferowania w kwestii monitoringu aktywności.

Amazfit GTR 4
Amazfit GTR 4

Przede wszystkim „czwórki” mają na pokładzie zaktualizowane sensory BioTracker z 2 diodami LED i 4 fotodiodami. Dzięki temu są w stanie jeszcze precyzyjniej odczytywać puls i natlenienie krwi. Do tego dochodzi GPS z dwupasmową anteną i polaryzacją kołową, co przekładać ma się na bardzo dokładne pozycjonowanie. Wreszcie, jest też 150 trybów sportowych, w tym zaawansowany trening biegowy (Track Run) i praktyczny algorytm określający status treningowy.

Amazfit GTS 4
Amazfit GTS 4

Niemałym atutem smartwatchów Amazfit GTR 4 i GTS 4 ma być również długi czas działania. Ten pierwszy wytrzyma dwa tygodnie przy typowym użytkowaniu, a drugi – tydzień, ale za to ma on znacznie smuklejszą konstrukcję. Oba mają też oferować klasyczny zestaw funkcji, jakich spodziewasz się po zegarku typu smart. Ceny z kolei wynoszą 1199 zł, a w prezencie na start otrzymasz jeszcze wagę diagnostyczną Amazfit Smart Scale. 

Będzie też mniejszy, tańszy Amazfit GTS 4 Mini

Już niebawem na rynku zadebiutuje także Amazfit GTS 4 Mini, który poza mniejszym wyświetlaczem będzie też miał nieco uboższą specyfikację, ale za to zaoferuje dłuższy czas działania (do 15 dni standardowego korzystania i 45 dni w trybie oszczędzania energii). Będzie też tańszy – jego cena to 599 zł. 

Źródło: Amazfit

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  cochinek
  1
  GTR2 500zł, GTR3 600zł, a GTR4 cenę wywalili na 1200zł.
  • avatar
   Dexon
   -3
   Fajne zdjęcie reklamowe, radość i beztroska w czasie sportu - ile razy to szedłem na biegi, albo rower po ciężkim dniu, po stresie i nerwach. Gdy wracałem byłem zupełnie uspokojony, nerwy poszły gdzieś w bok. Dziękuję Ci Boże za zdrowie i szczęśliwie przeżyte a zakończone już wakacji.
   Proszę tylko jeszcze o....dobre ceny kart GPU. Amen xD
   • avatar
    JaskuKurakSzopen
    -4
    Nazywam się Jan Szopen. Jestem władca kryptowalut!!! Światowej sławy ekspertem od kryptowalut a także wielkim autorytetem!
    Ukończyłem uniwersytet Jagieloński n wydziale ekonomi z wyróżnieniem uzyskując tytuł profesora habilitowanego i doktora honoriskaususa!!!
    Po ukończeniu studiów pracowałem miedzy innymi w niedzywnarodowym dunduszu walutowym na bardzo wysokim stanowisku! A pozniej byłem prezesem amerykańskiego banku Bank of America!!!!
    Jednak to nie przynosiło mnie dużych profitów dlatego postanowiłem zainteresować się rynkiem kryptowalut i to był strzał s dziesiątkę!!
    W ciągu tylko trzech lat zarobiłem 75 milionów$ stając się jednym z najbogatszych ludzi w Polsce!!!! Moje doświadczeni ie jak widzicie jest potężne!! Mam potężna posiadłość, cztery najdroższe jakie tylko są elektryczne Tesle, prywatny jacht, odrzutowiec a w przyszłym roku będę kosmicznym turystA!!!
    W dodatku sypiam z najoipieosjiejszymi kobietami z całego świata!!!! Tak nie tylkonz białymi ale i Murzynkami, Azjatkami, latynoskimi a nawet z Indiankami!!!!!
    Fy tez możesz tak żyć jak krol!!! Kryptowaluty to złoto XX1 wieku!!! Z każdego Tonia milionera!!!!
    Zainstaluj aplikacje Crypto com i skorzystaj z mojego kodu polecajacego a dostaniesz az 25$ w cro!!!! Tak i to zupełnie za darmo!!!
    Zmień swoje życie na pełne wrażeń!!! Zostan multi mionerem już dzis inwestując s kryptowaluty!!!!! Oto mój kod!!!!! Wykorzystaj fo jak najszybciej!!!!!

    jjey2xxs9c