Karty graficzne

Radeon Pro Vega 20 odnaleziony w bazie AotS - AMD szykuje kilka kart z nowym GPU

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawiają się kolejne przecieki o nowych kartach graficznych AMD. Póki co są to tylko modele z segmentu profesjonalnego.

Karty graficzne z nowej generacji AMD Vega w 7nm zbliżają się coraz większymi krokami. Podczas targów Computex 2018 zapowiedziano akcelerator z serii Radeon Instinct, ale to nie wszystko co przygotowuje dla nas producent, bo w bazie Ashes of the Singularity odnaleziono jeszcze model Radeon Pro Vega 20.

Radeon Pro Vega 20 to profesjonalna konstrukcja dla stacji roboczych, która znajdzie zastosowanie przy tworzeniu i obróbce multimediów, a także podczas projektowania 3D. Szczegóły na temat specyfikacji nie zostały jeszcze ujawnione (nazwa karty może sugerować, że na pokładzie znalazł się układ graficzny AMD Vega 20).

AMD Radeon Pro Vega 20
Ujawnione wpisy w AotS nie są najlepszym odniesieniem jeżeli chodzi o wydajność karty graficznej

Wygląda więc na to, że producent od razu szykuje kilka kart graficznych z nowym GPU. Jako pierwsze pojawią się konstrukcje przeznaczone na rynek profesjonalny, natomiast modele do grania będą dostępne w późniejszym terminie.

Źródło: VideoCardz

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AlexPL
  1
  Hmm, a co w bazie AotS robi profesjonalna karta? Trochę nie jarzę. To gra jest czy profesjonalny program do obróbki grafiki czy też wideo? Wiem wiem, jest napisane, że będą karty graficzne ale to co jest na tym zrzucie to chyba karta profesjonalna.
  • avatar
   Chiny_X
   -1
   No niesamowite!
   A wszyscy myśleli, że to będzie jedna karta!