Systemy operacyjne

Android 5.0 Lollipop na kolejnych smartfonach Samsunga dopiero w przyszłym roku

przeczytasz w 1 min.

Koreańskie źródła agencji Reuters donoszą, iż w tym roku Android 5.0 Lollipop nie pojawi się już na żadnym smartfonie firmy Samsung.

Android 5.0 Lollipop

Android 5.0 Lollipop trafił już na Galaxy S5, a jako ciekawostkę dodać można, że aktualizacja rozpoczęła się w Polsce. Kiedy z nowej wersji systemu cieszyć będą mogli się właściciele innych urządzeń mobilnych koreańskiego producenta? Niestety zanosi się na to, że nieco później niż sądzono.

Sprawa i tak jest już nieco zawiła, ponieważ "lizak" w pierwszej kolejności pojawić miał się na Galaxy Note 4. Tak się jednak nie stało, ale wydawało się, że osoby korzystające z tego urządzenia również lada chwila otrzymają najnowszego Androida. Czy aby na pewno?

Koreańskie źródła agencji Reuters donoszą, iż w tym roku Android 5.0 Lollipop nie pojawi się już na żadnym smartfonie firmy Samsung. Aktualizacje ruszyć mają dopiero po Nowym Roku i, tak jak wcześniej sugerowano, trafią na Galaxy S4 oraz wspomnianego Galaxy Note 4Galaxy Note 3.

Nie ma co jednak liczyć na to, że wdrażanie najnowszej wersji systemu rozpocznie się na wszystkich modelach jednocześnie. Zapewne im starsze urządzenie tym jego posiadacze czekać będą dłużej. Już sugeruje się, że na Galaxy S4 Android 5.0 Lollipop trafi dopiero pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku.

Chociaż są to informacje nieoficjalne to mamy dziwne przeczucie, że będą prorocze. Niestety.

Źródło: phonearena, androidadvices

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  14
  A potem napiszą, że za mało ramu.
  • avatar
   Dudzio993
   1
   Na szczęście LG nie dało ciała :) G3 dostał bardzo szybko.
   • avatar
    Franz
    -2
    Małych firm takich jak Samsung po prostu nie stać na zatrudnienie odpowiedniej liczby informatyków, by sprawnie i szybko zrobić aktualizacje na różne modele - trzeba czekać, lub kupić smartfon jakiejś większej firmy, gdzie nie ma problemu z zatrudnieniem odpowiedniej liczby niezbędnych pracowników.
    • avatar
     Dudi4Fr
     0
     A potem będzie plącz ze ich zyski nie sa tak dobrze jak w zeszłym roku... Tak się chwalili że Note 4 dostanie tak szybciutko lizaka a tu proszę.... A i tak pewnie żaden inny model oprócz tych 4 nie dostanie lizaczka...
     • avatar
      cosby
      0
      ,,Koreańskie źródła agencji Reuters donoszą...,, Noż kur...a jak to zabrzmiało. Co najmniej jakby powaga sytuacji wymagała wszczęcia komisji śledczej. Jeszcze się Reuters nie zajmował taką kupą jak aktualizacje samsunga. Mistrzostwo :):):):):):)
      • avatar
       Speedstar
       0
       A S3 LTE z 2 GB Ramu pomina, mimo ze pamieci ma dosyc.
       • avatar
        tomto
        0
        Jest pewna graniczna liczba smartphonów produkowanych przez daną firmę w odniesieniu do liczby informatyków. Powyżej tej liczby po prostu się nie wyrabiają z aktualizacją oprogramowania ...
        Samsung po prostu przesadził z liczbą modeli smartphonów i teraz się nie wyrabia z i chaktualizacją ...
        Miała być aktualizacja S5660 GIO do Androida 4 i oczywiście nie ma bo tak, jak kolega "przekręcony" napisał - pewnie zabrakło RAMu ...