Mobile

Apple iWatch z ekranem P-OLED od LG

przeczytasz w 1 min.

Masowa produkcja urządzenia rozpocząć ma się w 3 kwartale tego roku. Kiedy premiera?

Apple iWatch z ekranem P-OLED od LG

Chyba dla nikogo nie jest już tajemnicą fakt, iż jeszcze w tym roku SmartWatch pojawi się również w ofercie firmy Apple. Właśnie pojawiły się na jego temat nowe, bardzo ciekawe informacje.

Nowe doniesienia na temat inteligentnego zegarka giganta z Cupertino napływają do nas od koreańskich mediów. Dlaczego akurat z tej części świata. Otóż okazuje się, że Apple iWatch może zostać wyposażony w 1,52" ekran P-OLED, który przygotować ma podobno firma LG. Być może zatem, będzie on zakrzywiony.

Masowa produkcja urządzenia rozpocząć ma się w 3 kwartale tego roku. Być może zatem, premiera urządzenia będzie miała miejsce pod koniec lata lub na początku jesieni. W pewnym stopniu zgadzałoby się to z poprzednimi doniesieniami, które sugerowały debiut Apple iWatch w październiku.

Chociaż cały czas mamy do czynienia z nieoficjalnymi informacjami, to jednak coraz większa ich liczba brzmi bardzo podobnie, a wiec może okazać się, że rynkowy debiut Apple iWatch przypadnie właśnie na wrzesień lub październik.

Źródło: 9to5mac, gizmobeast

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sampras
  5
  A mi się bardzo podoba ten na grafice :) za 300zł mógłbym mieć :D
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   899zł obstawiam.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Tylko dzisiaj - kajdanki od apple!
    • avatar
     QraJr
     2
     Aby wyświetlić godzinę będzie potrzebny iphone5 albo nowszy.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Dla mnie paskudny dizajn. Zegarek ma być też ozdobą a nie projektem rodem z lat 80 tych. Apple da nam ładny i elegancki zegarek a nie shit jak te wszystkie koncepcje co wyglądają że ktoś się 3d maxa uczy i nie ma za grosz poczucia estetyki.
      Czekam na smartwatch od firmy omega :)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Zegarki jako wyręczyciele smartphone-ów w pewnych zadaniach nie mają sensu. Nie zastąpią headset-a, który przy rozmowie daje swobodę rąk.

       Jedyne rozwiązanie to coś na kształt rozbudowanego headset-a, takie coś jak SONY SBH52. Jest połączenie z smartphone-em via BT, jest ekranik z powiadomieniami, jest stereo headset i możliwość wykorzystania jako klasycznego telefonu. Może powinni tylko popracować nad wielkością ekraniku, całość mogła by być trochę większa, ekran może eink. Czekam na kolejne rewizje.
       • avatar
        RafiXll
        0
        Ja obstawiam 2,500zł
        • avatar
         goliarth
         0
         Trochę już przesadzają z tymi bajerami. Takie zegarki to w zasadzie niepotrzebne
         • avatar
          Jubno
          0
          Ipod nano 6g...