• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowy zwiastun Assassin’s Creed III Remastered porównuje grę z oryginałem
Gry

Nowy zwiastun Assassin’s Creed III Remastered porównuje grę z oryginałem

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

W pakiecie znajdzie się nie tylko podstawka, ale również przygotowane dla niej dodatki. Twórcy zadbali o wsparcie dla rozdzielczości 4K i funkcji HDR.

Chociaż o istnieniu Assassin’s Creed III Remastered wiedzieliśmy od dłuższego czasu, data premiery pozostawała zagadką. Ubisoft właśnie ją rozwiązał.

Assassin’s Creed III Remastered trafi do sprzedaży 29 marca. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy), na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

W pakiecie znajdzie się nie tylko podstawka, ale również przygotowane dla niej dodatki - „Misje Benedicta Arnolda”, „Ukryte tajemnice” oraz „Tyrania króla Waszyngtona”. Dodatkowo oczekiwać można prezentu w postaci gry Assassin’s Creed Liberation Remastered.

Producent wspomina o orientacyjnej cenie w wysokości 169 złotych. Posiadający przepustkę sezonową do Assassin’s Creed Odyssey otrzymają powyższą zawartość bez dodatkowych opłat.

Twórcy zadbali o wsparcie dla rozdzielczości 4K i funkcji HDR - na konsolach PlayStation 4 Pro, Xbox One X i PC. W przypadku podstawowych wersji obydwu konsol gra zaoferuje obraz w jakości Full HD, ale wciąż także wyższą jakość tekstur, nowy system renderowania oświetlenia oraz szereg innych graficznych usprawnień względem oryginału. Poza tym mają pojawić się poprawki w mechanice rozgrywki.

Assassin’s Creed III Remastered porównanie graficzne


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  Zawsze mnie zastanawia, co, poza większą rozdzielczością interfejsów jest w tej całej remasterowanej dodanej rozdzielczości 4K. To wcześniej nie dało się jej jednym guzikiem ustawić?
  11
 • avatar
  emil2424
  Assassin’s Creed III ReShade, a nie Remastered.
  8
 • avatar
  Warmonger
  Na pierwszy rzut oka, w małym okienku nie widać znaczących różnic. To gra z 2012 roku, nie widzę większego sensu robić remastera - chyba, że Ubisoft nie ma już pomysłów na rozwój nowych projektów :P
  6
 • avatar
  kitamo
  lepiej by jedynke porzadnie zremasterowali.
  4
 • avatar
  chrisplbw
  Szkoda tylko, że posiadacze ACIII+SP zostali zrobieni w jajo i będą "musieli" płacić jeszcze raz.
  2
 • avatar
  Dudi4Fr
  Tylko ze na tym zwiastunie robią porównanie PS3 vs PS4 Pro pewnie. Ciekami mnie bardziej jak wygląda "stara wersja" PC na ultra vs remastered na PS4P/XOX oraz stary pc ultra vs nowy pc ultra. Obstawiam że przy tym ostatnim różnicy większej nie bedzie.

  Już pomijam fakt robienia remastered gry z poprzedniej generacji konsol. Remastered to dostał Resident Evil 2 czy Crash, to jest porostu lifting.
  1
 • avatar
  HardCorak
  No i jak tu nie piracić jak Ubi$oft sam zachęca?
 • avatar
  BARTOL48
  Ja skończyłem grać w tą serie właśnie na tej III części po 20 min bo była niegrywalna. Straciła klimat a zanim można było sobie zagrać to pół godziny oglądania filmików.
 • avatar
  Michał 06
  Już gracze nadstawiają tyłki ,kolejny wjazd tym razem nie bethesda tylko ubisoft :)