Gry

Assassin’s Creed: Rogue może trafić na PC

przeczytasz w 1 min.

Nie można wykluczyć tego, iż fani serii Assassin's Creed korzystający z platformy PC będą mieli w tym roku podwójne powody do radości.

Assassin’s Creed: Rogue gra

Nie można wykluczyć tego, iż fani serii Assassin's Creed korzystający z platformy PC będą mieli w tym roku podwójne powody do radości. Czyżby Ubisoft szykował dla nich aż dwie gry?

Do tej pory wszystko wydawało się jasne. Właściciele PC oraz konsol PlayStation 4Xbox One otrzymać mieli Assassin's Creed: Unity, a na PlayStation 3 i Xbox 360 zawitać miało Assassin’s Creed: Rogue. Najnowsze doniesienia nieco ten porządek zakłócają.

Po pierwsze, wzmianka na temat gry pojawiła się w sklepie Uplay. Wprawdzie błyskawicznie została ona usunięta, ale jak zawsze w tego typu sytuacjach echa pozostały w sieci. Po drugie, Assassin’s Creed: Rogue w wersji PC sugeruje również Brazilian Classification Board, które przyznawać będzie grze odpowiednią kategorie wiekową.

Być może zatem oczekiwania niektórych graczy zostaną spełnione. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje. Przypomnijmy, iż premiera Assassin’s Creed: Rogue planowana jest na 13 listopada.

Źródło: vg247

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudzio993
  6
  Myślę, że jak wszystkie inne trafi na PC ;)
  • avatar
   Lonnger
   5
   Ja już dawno się pogubiłem w tych wszystkich wersjach... W sumie od części 3 tego nie śledzę.

   Może ktoś mi powie jak wygląda fabuła teraźniejszości w kolejnych częściach tej gry? Czy jeszcze ją jakoś kontynuują? Decyzja Desmonta na końcu 3 części jest jakkolwiek podejmowana? Czy już całkowicie porzucili teraźniejszą część fabularną?
   • avatar
    mordehigh
    1
    coś jak z liberations tyle że zamiast lipnej vity jest lipny xbox /ps3 , raczej nic fajnego z tego nie wyjdzie
    • avatar
     Dudi4Fr
     1
     Przecież już pierwszego dnia jak zapowiedzieli Rouge było pewne ze z czasem wyjdzie wersja HD na PS4, X1 i PC... Nie wypościli 2 na raz żeby sobie sami konkurencji nie zrobić a tak wszyscy na next gen i PC najpierw kupią Unity a potem (obstawiam okres wakacji, tak miedzy Unity a AC 2015) i zgarną znowu kasę.
     • avatar
      Croshiify
      0
      Było to wiadome od zapowiedzi tego całego Assasina.... I jak zwykle "przecie"...
      • avatar
       Marked
       0
       Odcinanie kuponów na pożegnanie starej generacji.
       • avatar
        ardianox
        0
        ale nowina XD duży tytuł więc trafi na PC i na nowe konsole z całą pewnością też