Gry

Batman: Arkham City premiera opóźniona

Na nowe przygody Batmana czeka zapewne sporo osób. Premiera zapowiadana była już na 21 października. Niestety, Warner Bros plany co do gry zmieniło. Najgorsze, że konkretnej daty premiery nie ma, a powody opóźnienia również są nieznane. Cała sytuacja wygląda zatem dość tajemniczo i niezbyt optymistycznie.

Uspokoić możemy jednak graczy konsolowych. Wersje na PS3 i Xbox 360ukażą się zgodnie z planem - 21 października. Gracze komputerowi poczekać muszą natomiast do listopada. Którego konkretnie nie wie na razie nikt z nas i śmiem też twierdzić, że nie wiedzą tego nawet ludzie z Warner Bros. Czyżby jakieś poważniejsze problemy?

Na pocieszenie dla graczy komputerowych pokazano kilka nowych screenów z ich wersji gry. To chyba jednak nie jest szczyt marzeń. My chcemy już grać! 

 

Więcej o grach:

Źródło: eurogamer

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tom_1984
  0
  pewnie jakieś pierdoły chce im nVidia wcisnąć, physx albo jeszcze coś innego
  • avatar
   Nietrol
   0
   to oczywiscie zagrywka marketingowa lobby producentow konsol. tak samo jak z pierwszym z brzegu driverem san francisco (i wieloma innymi), czyli celowe miesieczne opoznienie (lepszej) wersji pc
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Dobrze zrobili. Wreszcie pomyśleli, że wybrali zły miesiąc.
    Październik, to BATTLEFIELD 3, a listopad to MW 3(akurat nie dla mnie) i Diablo 3.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Szkoda że trzeba czekać, mam nadzieję że opóźnienie będzie niedługie.
     • avatar
      Szymon331
      0
      Coś nie mogę się przemóc do gry tymi wszystkimi "super bohaterami" Może kiedyś zagram w jedynkę i się przekonam czy postać Batmana nie zepsuła całej gry...