Gry

Batman: Arkham City premiera opóźniona

przeczytasz w 1 min.

Na nowe przygody Batmana czeka zapewne sporo osób. Premiera zapowiadana była już na 21 października. Niestety, Warner Bros plany co do gry zmieniło. Najgorsze, że konkretnej daty premiery nie ma, a powody opóźnienia również są nieznane. Cała sytuacja wygląda zatem dość tajemniczo i niezbyt optymistycznie.

Uspokoić możemy jednak graczy konsolowych. Wersje na PS3 i Xbox 360ukażą się zgodnie z planem - 21 października. Gracze komputerowi poczekać muszą natomiast do listopada. Którego konkretnie nie wie na razie nikt z nas i śmiem też twierdzić, że nie wiedzą tego nawet ludzie z Warner Bros. Czyżby jakieś poważniejsze problemy?

Na pocieszenie dla graczy komputerowych pokazano kilka nowych screenów z ich wersji gry. To chyba jednak nie jest szczyt marzeń. My chcemy już grać! 

 

Więcej o grach:

Źródło: eurogamer

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tom_1984
  0
  pewnie jakieś pierdoły chce im nVidia wcisnąć, physx albo jeszcze coś innego
  • avatar
   Nietrol
   0
   to oczywiscie zagrywka marketingowa lobby producentow konsol. tak samo jak z pierwszym z brzegu driverem san francisco (i wieloma innymi), czyli celowe miesieczne opoznienie (lepszej) wersji pc
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Dobrze zrobili. Wreszcie pomyśleli, że wybrali zły miesiąc.
    Październik, to BATTLEFIELD 3, a listopad to MW 3(akurat nie dla mnie) i Diablo 3.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Szkoda że trzeba czekać, mam nadzieję że opóźnienie będzie niedługie.
     • avatar
      Szymon331
      0
      Coś nie mogę się przemóc do gry tymi wszystkimi "super bohaterami" Może kiedyś zagram w jedynkę i się przekonam czy postać Batmana nie zepsuła całej gry...