Konkursy

5 Urodziny Forum i Blog Benchmark

przeczytasz w 1 min.

Forum Benchmark.pl ma już 5 lat! Od tego czasu przeszło ono daleką drogę.

Benchmark: 5 Urodziny Forum i Blog

Forum Benchmark.pl ma już 5 lat! Od tego czasu przeszło ono daleką drogę. Na początku korzystało ze skryptu phpBB3, dziś jest to IPBoard w najnowszej wersji. Kiedyś wygląd zapewniała domyślna skórka subSilver, dziś jest to unikalny skin, który w momencie pisania tych słów przechodzi całkowitą transformację. Przez 5 lat napisane zostało przeszło milion postów i zarejestrowało się blisko 80tys. użytkowników, którzy licznik wyświetleń tematów przekręcili do prawie 100 milionów. Wszystko to zasługa Was, czytelników.

Z tej okazji zorganizowaliśmy dla Was specjalny Konkurs Urodzinowy. Do wygrania czeka ulepszenie komputera dla kilku użytkowników. Więcej informacji odnośnie zasad i zadania konkursowego znajdziecie w odpowiednim wątku na forum dostępnym bezpośrednio pod tym adresem.

Oprócz tego dziś oficjalnie startują beta-testy Blogów Benchmark.pl.

Zapytacie czym są Blogi? To proste. To zupełnie nowy serwis, który docelowo stanie się systemem do publikacji wszystkich treści użytkowników Benchmark. Dajemy Wam wasz własny kącik, który będzie można wedle własnych upodobań spersonalizować i dzielić się swoimi przemyśleniami. Rzut okiem, test, felieton czy luźna opinia na dowolny temat lub pewne wydarzenie - Blog jest miejscem na każdy z tych tekstów.

Zdecydowaliśmy się na nieco ryzykowny krok - uruchamiamy blogi w wersji beta. Co to oznacza? A dokładnie to, że nie wszystko jest w finalnym stanie. Wiele rzeczy zostanie zmienionych, poprawiony zostanie wygląd graficzny, dodane zostaną nowe funkcje i wiele więcej. Przez najbliższe 4 tygodnie 10 wybranych osób będzie dostarczać Wam interesujących wpisów, a my będziemy sukcesywnie realizować listę rzeczy do zrobienia.

Zapraszamy Was do jak najchętniejszego uczestnictwa i obserwowania zmian. Blogi znajdziecie pod tym adresem. Więcej informacji zostało natomiast umieszczone w tym wpisie.

Źródło: inf. własna

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Skullek
  10
  Sto lat, gdzie szampan?
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Fajnie, że dają bloga. Doświadczeni użytkownicy Benchmark'a będą mogli tworzyć własne rzetelne recenzje sprzętu i softu, a nie sponsorowane pseudirecenzje ;) Strzał w kolano Redakcjo xD
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    A XBOX ONE nadaje się tylko na podwórko żeby pies miał gdzie sikać !
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     STO LAT NIECH NAM ŻYJE !!!!!!
     DUŻO ZDROWIA DLA REDAKTOREK I REDAKTORÓW ŻYCZĘ !
     • avatar
      Konto usunięte
      2
      Chcecie kłótni to ok ;D

      Ps3 Jest lepsze od microshitu      100 LAT BENCHMARK !!!
      • avatar
       2
       Duże podziękowania dla wszystkich aktywnych forumowiczów i ekipy, która spina to wszystko razem! :) Kolejnych stu lat powodzenia! :D
       • avatar
        Szymon331
        1
        A tak z ciekawości, ile lat ma sam Benchmark pl? Czytam go jakoś od 2007 roku ale kiedy powstał nie mam pojęcia.
        • avatar
         Konto usunięte
         1
         A tak do tematu wracając, to według mnie benchmark to jedna z lepszych stron poświęcona nowinkom technicznym, z tych które możemy znaleźć w polskim internecie. Gratuluję, i oby tak dalej.
         • avatar
          adamowski10
          0
          Kolejnych 5ciu :)
          • avatar
           piotr1z1
           0
           Okolicznościowo - wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów :)