• benchmark.pl
 • Gry
 • The Elder Scrolls 6 – czy Bethesda ujawniła miejsce akcji?
Gry

The Elder Scrolls 6 – czy Bethesda ujawniła miejsce akcji?

z dnia
Seweryn Kułak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

O The Elder Scrolls 6 wiemy praktycznie tyle, co nic. Nic więc dziwnego, że każda, choć drobna informacja ucieszy każdego z nas. Na szczęście, rok 2021 zaczynamy z hukiem, bowiem prawdopodobnie poznaliśmy miejsce, w którym będzie rozgrywać się akcja TES 6.

The Elder Scrolls 6 – tajemniczy obrazek prawdopodobnie zdradza miejsce akcji TES6

The Elder Scrolls 6 można spokojnie porównać do Elden Ring – wiemy, że gra powstaje, jednak nie znamy za wielu szczegółów na jej temat. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bowiem jedna z najbardziej znanych wytwórni gier wideo na świecie w końcu uchyliła rąbka tajemnicy

Tweet opublikowany na oficjalnym koncie The Elder Scrolls, choć brzmi tajemniczo, to w rzeczywistości zdradza bardzo wiele szczegółów na temat prawdopodobnego miejsca akcji gry. Mapa pokazuje prowincje Skyrim. Możemy również zauważyć trzy świece, które nie zostały rozmieszczone przypadkowo.

The Elder Scrolls 6 – tym razem prawdopodobnie zwiedzimy Hammerfell

Świece zostały umieszczone w Morrowind, który symbolizuje przeszłość, Samotni, która symbolizuje teraźniejszość oraz właśnie w Hammerfell. Choć nie mamy oficjalnego potwierdzenia, to społeczność już zaczęła spekulacje, z których wynika, że przyszłość serii The Elder Scrolls jest właśnie w Hammerfell. Miałoby to sens, chociażby przez fakt, że podczas targów E3 w 2018, Bethesda ujawniła po raz pierwszy krótki teaser gry, na którym mogliśmy zobaczyć skalisty krajobraz, który wygląda bardzo podobnie do tego, jak tradycyjnie przedstawiano Hammerfell w historii Elder Scrolls.

A co Wy sądzicie na ten temat? Uważacie, że Hammerfell idealnie pasuje na miejsce akcji kolejnej części TES? A może macie jakieś inne, ciekawe propozycje? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PCgamesn, Twitter, Informacja własna

Warto zobaczyć również: 

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Czekam z niecierpliwością. W Skyrimie wbiłem około 1500 godzin i mam nadzieję, że tutaj będzie jeszcze więcej.
 • avatar
  greghostor
  Skyrim na nowe konsole :D
 • avatar
  KENJI512
  Ciekawe czy ma to związek z premierą nowych konsol i większymi możliwościami sprzętowymi ;>
 • avatar
  kitamo
  No niech zrobia gre na marsie albo księżycu ;)
  -1
 • avatar
  Mario2k
  Bethesda to stare wypalone pierniki ,mam nadzieje że zatrudnią świeżą kadrę inaczej będzie technologicznie stara gra w nowej alokacji.
  -2
 • avatar
  xxx.514
  Nieważne gdzie, ważne, że będzie pełno bugów, a gra będzie pocięta na maluteńkie kawałeczki; moderzy i fani zajmą się bugami, ale z DLCkami trzeba będzie czekać parę lat po premierze z kupnem, żeby się cieszyć faktyczną grą, a nie demem.
 • avatar
  Batyra
  Skyrim był dla mnie jedną z najlepszych gier! Błagam niech tylko TES 6 będzie single-player a nie mmo...
 • avatar
  gromzjasnegonieba
  a silnik dalej kopiuj wklej z Oblivion ?