Gry

Nowy zwiastun Beyond Good & Evil 2

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Z Beyond Good & Evil 2 cały czas związanych jest wiele niewiadomych, ale do rzucenia okiem na nowy zwiastun gry nie trzeba nikogo specjalnie zachęcać.

Zapowiedź Beyond Good & Evil 2 była jedną z największych niespodzianek E3 2017. Przypuszczaliśmy, że producent przypomni o tym tytule na E3 2018 i fatycznie tak się stało.

Liczący na konkretne fragmenty rozgrywki będą jednak nieco zawiedzeni (demo z wersji pre-alfa będzie pokazywane za zamkniętymi drzwiami). Wszystko wskazuje na to, ze do zaskoczenia prac jeszcze sporo czasu. Póki zaprezentowano nowy zwiastun, który koncentruje się na świecie gry oraz bohaterach.

„Wyrusz razem z nami na epicką kosmiczną przygodę i ruszaj do Systemu 3, w prequelu jednej z najbardziej uwielbianych gier od Ubisoft! W Beyond Good & Evil 2 jesteś kapitanem kosmicznych piratów, który może wybrać własną ścieżkę w tym ogromnym otwartym świecie.”


 

Producent zaprosił jednocześnie społeczność do współpracy. Dzięki partnerstwie z Hit Record, do gry trafić będą mogły różnego rodzaju materiały przygotowane przez muzyków, ilustratorów, animatorów, itp.

„Beyond Good & Evil rozszerza program Kosmiczna Małpa, który pomoże fanom i twórcom z całego świata tworzyć różne rodzaje materiałów w świecie gry, przy współpracy z Hit Record.”


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  Niezły pomysł z tą współpracą, zróbcie dla nas grę bo nie mamy pomysłów a potem kupcie ją od nas...
  -1
 • avatar
  korki45
  Jedyna gra Ubi$hit na jaką czekam, może uda im się jej nie spieprzyć.
  -1
 • avatar
  Makkk
  JADE!!! :D Ten trailer gra na emocjach ;) Ale też dużo fajnego można się było w końcu dowiedzieć. Co-op, otwarty, kosmiczny świat. To się musi udać!
 • avatar
  DreamerDream
  "Wyrusz razem z nami na epicką kosmiczną przygodę i ruszaj do Systemu 3, w prequelu ..."

  Czekaj co? Prequelu? Cały czas (szczególnie przez pierwszy trailer z 2017 roku, gdzie na końcu była na sekundę Jade?) myślałem, że to sequel shocked.jpg
 • avatar
  sabaru
  Jak to będzie wyglądać tak jak na tym filmie to chętnie bym kupił ale pewnie znacz życie grafika zostanie obcięta o połowę bo się na konsolach nie zmieści a specjalnie na PC nie będą robić drugiej wersji bo po co tylko puszczą hasło coś w stylu żeby wrażenie na wszystkich platformach były takie same, itd.