Gry komputerowe

Blizzard przekłada premierę World of Warcraft: Shadowlands

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Na World of Warcraft: Shadowlands trzeba będzie poczekać dłużej. Ile dokładnie? Tego niestety aktualnie nie wiemy.

Kiedy zadebiutuje World of Warcraft: Shadowlands?

Do tej pory utrzymywano, iż World of Warcraft: Shadowlands trafi w ręce graczy 27 października. Właśnie z tego powodu umieściliśmy ten tytuł na liście najciekawszych premier tego miesiąca. To już jednak nieaktualne.

Blizzard wydał komunikat, za pośrednictwem którego poinformował, że przekłada premierę World of Warcraft: Shadowlands. Na kiedy? Niestety nowy termin nie został ujawniony. Zainteresowanych graczy nieco uspokajać może chyba tylko to, iż wedle zapewnień twórcy wyrobią się ze wszystkimi pracami jeszcze przed końcem tego roku.

Dobrze zapowiadający się dodatek World of Warcraft

Trudno twierdzić, aby podawane powody takiego obrotu spraw brzmiały zaskakująco. W ostatnich miesiącach uczyniono podobno znaczne postępy i najważniejsze elementy mają być już ukończone. Potrzeba jednak dodatkowego czasu na dopracowanie detali, zwłaszcza tych obejmujących endgame. Blizzard wspomina też, że nie bez znaczenia okazała się konieczność pracy zdalnej.

Już 13 października ma pojawić się ważna aktualizacja do World of Warcraft, która przygotuje ją na Shadowlands. Gdyby ktoś nie kojarzył to mówimy tu o kolejnym dodatku. Warto na niego czekać i nie jest to stwierdzenie w ciemno. Mieliśmy już okazję nieco bliżej przyjrzeć się Shadowlands i zrobił na nas dobre wrażenie. Więcej o nich, a także w szczegółach o wprowadzanych nowościach możecie przeczytać w przygotowanym artykule.

Źródło: World of Warcraft

Czytaj dalej o grach: 

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ad_Lou
  pomimo, że się nie interesuję produkcjami Blizzarda poza Diablo, to ich cinematicsy zawsze dobrze się ogląda :3
 • avatar
  awesome1337
  moim zdaniem świetna decyzja, pomijając covid to na becie widoczny były problemy które wymagają więcej uwagi mam nadzieje ze ten dodatkowy czas je naprawi
  gorzej ze urlop zaklepany na premierę już miałem lol
 • avatar
  Damian_jo
  Serio w WOW'a ktoś jeszcze gra? Myślałem że ta gra już dawno została wyparta przez inne typu DOTA2 czy LOL. Dobre 7-8 lat temu koledze expiłem jakąś postać, potem wiem że ilość graczy mega spadała. Jak to wygląda teraz?
  -1
 • avatar
  Mario2k
  Blizard to stare pryki co chcą brać kasę za nic , tą firmę powinno się zrestrukturyzować . Zatrudnić Hinduskich i Chińskich koderów to będzie nadzieja na nowe dopracowane gry.
  -1
 • avatar
  levusek1992
  Czyli jednak praca zdalna jest wolniejsza niż w biurze z tego co wszędzie wychodzi
 • avatar
  mutissj
  na Overwatcha 2 fani już prawie rok czekają