Gry

Brink - kolejne opóźnienie

przeczytasz w 1 min.

Dynamiczna strzelanka od Splash Damage zalicza kolejne przesunięcie premiery.

 Warto przeczytać:
 

Diablo III - screeny za 'lajka'

Twórcy Enemy Territory ostatnio nie należą do zbyt punktualnych. Choć przygotowywana przez nich strzelanka Brink początkowo miała pojawić się na wiosnę 2010, kolejne opóźnienia spowodowały, że wciąż nie możemy się jej doczekać. Najpierw przesunięcie na jesień 2010, później na sam początek tego roku, a teraz - jak wynika z informacji opublikowanych na blogu Bethesdy - data wydania gry została przeniesiona na maj.

Miejmy nadzieję, że te przesunięcia wyjdą grze na dobre, gdyż naprawdę jest na co czekać. Przypomnijmy - Brink ma być pierwszą strzelanką FPP w historii, która zaciera granice pomiędzy trybem pojedynczym i multi. W jaki sposób? Oto nasza postać rozwijać się będzie niezależnie od tego, czy walczymy z rywalami komputerowymi, gramy w trybie kooperacji czy rywalizujemy z innymi graczami przez sieć. Doświadczenie zdobyte w każdym z trybów procentuje w innych.

Dodajmy do tego interesującą fabułę, dynamiczne walki toczące się w latającym mieście zwanym Arką oraz naprawdę zaawansowany silnik graficzny i nagle maj zaczyna być naprawdę atrakcyjnym miesiącem dla graczy. Miejmy tylko nadzieję, że tym razem Bethesda i Splash Damage wyrobią się na czas.

Brink wydany zostanie na PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  0
  Ja myślałem że premiera gry już dawno była a tu taka niespodzianka ;)
  • avatar
   djgromo
   0
   Wiadomo czy brink wymaga steam do działania? Bo coś mi się obiło o uszy.