Gry

Burnout Paradise Davis opóźniony

przeczytasz w 1 min.

Przedwczoraj informowaliśmy o premierze xboxowej wersji aktualizacji gry Burnout Paradise o nazwie kodowej Cagney. Patch ten ukazał się z blisko miesięcznym opóźnieniem w stosunku do pierwotnie zakładanej daty jego premiery i jednocześnie daty jego opublikowania w wersji przeznaczonej na konsole Playstation 3.

Sprawa przedłużającej się produkcji wyżej wspominanego patcha na konsole Xbox 360 nie powinna w żaden sposób wpłynąć na wielce oczekiwany, kolejny dodatek do Burnout’a, który tym razem dostarczyć ma graczom całkowicie nowych doznań. Twórcy obiecują bowiem wprowadzenie do gry zmiennego cyklu dzień-noc ze specjalnie przyporządkowanymi wyzwaniami oraz co najważniejsze – pojawienia się w Paradise City motocykli. Davis, bo taką nazwę kodową nosi ta właśnie aktualizacja miał ukazać się, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami,  jeszcze w sierpniu.

Niestety dziś pojawiła się kolejna wiadomość ze studia Criterion Games, którą można podsumować w jeden sposób - Davis zalicza miesięczne opóźnienie. Nie wiadomo, czy na tą decyzję wpłynęły przedłużające się pracę nad Cagney’em w wersji na Xbox’a 360, choć jest to prawdopodobne. Twórcy podają jedynie, że przesunięcie premiery dodatku pozwoli im na jego doszlifowanie. Cóż, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

 


 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!