• benchmark.pl
 • E3
 • Wszystko albo nic - dodatki do Call of Duty: Black Ops 4 tylko w pakiecie
Gry

Wszystko albo nic - dodatki do Call of Duty: Black Ops 4 tylko w pakiecie

przeczytasz w 1 min.

Activision ogłasza kolejną kontrowersyjną decyzję. Po rezygnacji z kampanii przyszła pora na zapowiedź dostępności planowanych DLC. Będzie można kupić je tylko w pakiecie.

Przywykliśmy już do niezwykle systematycznie pojawiających się nowych odsłon serii Call of Duty. Podobnie jak do tego, że otrzymują one sporo dodatków. Tych nie zabraknie także w przypadku Call of Duty: Black Ops 4, ale wygląda na to, że pewnej zmiany możemy się spodziewać.

Do tej pory Activision pozostawało wierne rozwiązaniu, w ramach którego DLC można było kupować w pakiecie (przepustka sezonowa) lub oddzielnie. W przypadku Call of Duty: Black Ops 4 będzie inaczej, ponieważ przewidziano tylko tę pierwszą opcję. Mówiąc najprościej - wszystko albo nic.

Przygotowany zostanie pakiet Black Ops Pass, ale jego cena nie została jeszcze ujawniona. Wiemy za to, iż oferować ma: 12 map do trybu multiplayer, 4 wyzwania do trybu zombie oraz 4 postacie do trybu Blackout (battle royale).

Pomysł nie spotkał się z ciepłym przyjęciem, pojawia się sporo negatywnych komentarzy. Mimo tego będąc przy grze warto wspomnieć o materiale wideo, jakim promowana jest ona na tragach E3 2018. Twórcy zaprezentowali zmagania z trybu multiplayer.


Źródło: PlayStation

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  9
  Czyli za cenę pełnego produktu kupujesz demo, a jak Ci się spodoba to możesz zapłacić jeszcze raz i cieszyć się pełną, nieokrojoną wersją :)
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   ''Wszystko albo nic'' NIC, gier jest dość do wyboru, więc pójdę do konkurencji.
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    ''Wszystko albo nic'' NIC, gier jest dość do wyboru, więc pójdę do konkurencji.
    • avatar
     kabanosek
     3
     Jeszcze gra nie wyszła już season pass jest promowany. Co za świat
     • avatar
      BariGT
      2
      Jeszcze gry nie ma ale juz wiadomo na jakie "dodatki" gra zostala pocieta. Nawet gdybym planowal to kupic to po takim niusie bym sie rozmyslil bo to zwykle szczanie po twarzy potencjalnym nabywcom...
      • avatar
       xxx.514
       1
       Wygląda, jakby po cichu Activision dogadało się z EA. Dlatego też lepiej czekać, aż zakończą opracowywać całość i zaczną odcinać kupony poprzez zapowiedź kolejnego tutułu; tytuł dostaje wersję Game of the Year; i trzecia opcja, choć dość wredna - ściągnąć pirata, przetestować i zakupić, jeśli okaże się godna. Czemu nikt, oprócz CDPR, nie wróci do korzeni tworząc gry porządnie i całkowicie za pierwszym wydaniem...
       • avatar
        Sander Cohen
        0
        Smiechlem. Nie dostana ode mnie ani grosza. Od żadnego z moich kumpli tez. Zachlanne sku...syny.
        • avatar
         k0chan
         0
         ten gameplay wygląda jak sprzed 10 lat - no i ta wielkość mapy - jak zwykle, do bf-a tej grze lata świetlne
         • avatar
          kitamo
          -1
          zabawne ze black ops 3 już dali za free na ps4 heh. Tak szybko ta gra przemija? :)
          • avatar
           stach122
           -3
           To ja już jednak wole kupić AC GOLD za 400zł, jestem pewny że dostane kompletną i dobrze zrobioną grę. (i tak mam taki zamiar ¯\_(ツ)_/¯)
           Bez hejtów proszę.