Gry komputerowe

Gra Carmageddon: Reincarnation w pierwszym kwartale 2014 roku na platformie Steam

przeczytasz w 1 min.

Carmageddon: Reincarnation to jedna z bardziej wyczekiwanych gier nadchodzących miesięcy. Dowiedzieliśmy się, kiedy będziemy mogli w nią zagrać.

Carmageddon: Reincarnation gra

Carmageddon: Reincarnation to jedna z bardziej wyczekiwanych gier nadchodzących miesięcy. Wreszcie dowiedzieliśmy się, kiedy będziemy mogli w nią zagrać – wprawdzie dotyczy to wyłącznie wersji pecetowej, a sam termin nie jest zbyt szczegółowy, ale to już coś.

Odpowiedzialne za najnowszą odsłonę serii Carmageddon studio Stainless Games poinformowało, że Reincarnation w wersji przeznaczonej na komputery osobiste pojawi się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Konkretnie trafi na platformę Steam w ramach programu Early Access. 

Oznacza to, że początkowo będziemy mieli dostęp tylko do kilku poziomów, trybów i samochodów, a z czasem udostępniane będą kolejne aktualizacje. Program ten polega bowiem na umożliwianiu zabawy przed oficjalną premierą gotowej produkcji.

Jak informują twórcy, dostępnych będzie kilka pakietów, które różnić będą się ceną oraz, rzecz jasna, zawartością. Więcej szczegółów mamy poznać już wkrótce.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy to dziś ogłosić. Istniejąca już społeczność Carmageddon i zupełnie nowa generacja fanów czeka na to, a dzięki Early Access na Steamie będzie mogła grać i współpracować z nami poprzez wysyłanie uwag, podczas gdy my będziemy kontynuować prace nad finalną wersją” – skomentował Jason Garber, dyrektor Stainless Games.

Poza wersją PC, później w przyszłym roku, zadebiutować mają także edycje przeznaczone na konsole nowej generacji – Xbox OnePlayStation 4 oraz komputery Mac i Linux.

Źródło: Carmageddon, VG247, Eurogamer

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cacek93
  8
  Mam nadzieję, że gra będzie naprawdę brutalna, flaki w powietrzu, części ciała na ulicach, krzyki przepołowionych ludzi.

  Tylko niech tego nie schrzanią... Trzymam kciuki!
  • avatar
   Varso
   -2
   Przerobić Carmageddon na GTA like to dopiero byłaby zabawa na maxa
   • avatar
    maker
    0
    http://www.carmageddon.com/reincarnation/videos jak to jest jedyne co dotąd pokazali to raczej przyszłości tego projektu nie widzę...