Gry

Castlevania: Lords of Shadow - informacje o DLC

przeczytasz w 1 min.

Mercury Steam i Konami zdradzają szczegóły dotyczące dwóch pierwszych rozszerzeń do Castlevania: Lords of Shadow.

 Warto przeczytać:
 

Dawn of War II: Retribution - nowe szczegóły

Lords of Shadow to pierwsza część słynnej serii Castlevania, wydana na konsole obecnej generacji. Przygody Gabriela przypadły graczom do gustu na tyle, że studio odpowiedzialne za LoS - Mercury Steam - jakiś czas temu zapowiedziało wydanie co najmniej kilku pakietów DLC do gry. Dziś dowiadujemy się o nich nieco więcej.

Przede wszystkim wiemy już, jak będą nazywały się dwa pierwsze dodatki do nowej Castlevanii. Już w lutym pojawi się Reverie, w którym powrócimy do mrocznego zamku. Będziemy musieli pomóc Laurze zniszczyć "zło, które dotychczas było trzymane w szachu przez niedawno zabitą królową".

 

 

Natomiast w kwietniu Konami zamierza wydać pakiet pod tytułem Resurrection. Będzie on większy, niż Reverie, a twórcy gry zapowiadają, że zakończy wiele wątków, które nie zostały rozwiązane w podstawowej wersji Castlevania: Lords of Shadow. W pakiecie tym zawarty będzie epilog całej historii oraz finałowa bitwa z "naszym arcywrogiem".

Na tym jednak nie koniec - Mercury Steam zapowiadają, że jeśli będzie zapotrzebowanie na kolejne pakiety rozszerzające, jeszcze niejedno DLC do nowej Castlevanii pojawi się w sprzedaży.

Źródło: cinemablend.com

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  na PC zagrałbym chętnie w te DLC
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ja bym tam pograł w samą Castlevania .... Niestety PC jak zawsze "omija" najlepsze