Gry

Patch 1.2 do Cyberpunk 2077 nie zostanie wydany w terminie

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
21 komentarzy Dyskutuj z nami

Cyberpunk 2077 wciąż wymaga poprawek, ale w ostatnim czasie ich temat został odsunięty na dalszy plan. Niestety ma to swoje konsekwencje.

Cyberpunk 2077 dostanie patch 1.2 z opóźnieniem

W centrum zainteresowania znajdował się ostatnio temat ataku hakerów na CD Projekt. Dość szybko pojawił się komunikat, że spowolni to prace nad grami oraz aktualizacjami przygotowywanymi przez CD Projekt RED.

I niestety dziś okazało się, że takie stwierdzenie nie było rzucone na wyrost. Rodzime studio przekazało, że patch 1.2 do Cyberpunk 2077 nie zostanie wydany w terminie.

Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby Aktualizacja 1.2 ukazała się zgodnie z przedstawionym przez nas harmonogramem, niestety nie jest to aktualnie możliwe. Niedawny cyberatak na infrastrukturę IT naszego studia, jak również skala samej aktualizacji sprawiają, że będziemy potrzebowali nieco więcej czasu.

Kiedy pojawi się patch 1.2 do Cyberpunk 2077?

Wedle wcześniejszych deklaracji patch 1.2 będzie największą ze wszystkich łatek do Cyberpunk 2077 i przyniesie znaczącą liczbę usprawnień. Miał zostać wydany w lutym, ale skoro to już nieaktualne to należy postawić inne pytanie. Kiedy będzie można zweryfikować deklaracje twórców? Jeśli tym razem nic nie pokrzyżuje im planów to w drugiej połowie marca.

W porównaniu do wydanych wcześniej łatek, wymiar poprawek i usprawnień, których wprowadzenie zaplanowaliśmy w ramach Aktualizacji 1.2, jest znacznie większy. Jednocześnie chcemy, by efekt naszej pracy nad aktualizacją był przez Was w pełni odczuwalny. Dlatego zdecydowaliśmy o przesunięciu jej wydania na drugą połowę marca.

Nową datę wyznaczono po to, aby w ręce graczy trafiła łatka zawierająca wszystkie zaplanowane elementy, a nie jedynie ich część. I oby finalnie faktycznie tak się stało.

Źródło: cyberpunk

Warto zobaczyć również:

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  fiLEMONs
  Tak to się kończy jak marketing dorwie się do władzy w firmie technicznej. Nierealne terminy, brak zrozumienia tematu i wiedzy, presja pomiędzy oboma działami w firmie i żadnego mediatora.
  15
 • avatar
  Ciekawski_
  Niestety ale CP2077 mocno nadszarpnął opinię o tej firmie. Szkoda, bo w mgnieniu oka zmarnowali to co wypracowali serią Wiedźmin.
  Nie rozumiem po co wydawali tą grę tak szybko, skoro była daleka od ukończenia? Przecież mieli wciąż niezłe dochody z serii Wiedźmin.
  Stracili nie tylko wizerunkowo, ale też mocno potaniały ich akcje.
  11
 • avatar
  Aquagen
  Wydaje się jakby zatrudnili Sasina na głownego menadżera od CP2077
  8
 • avatar
  Enpeiks
  Współczuję Redom... ale niestety, nie wiem co by się musiało stać aby ta firma zyskała w moich oczach utracony szacunek... bez hejtu... po prostu jak widzi się te nagłówki to jakaś masakra jest
  5
 • avatar
  Kenjiro
  Czyli gra będzie gotowa gdzieś po wakacjach. Tylko pytanie czy naprawią wszystkie poważne braki, jak np. AI, czy zostanie jak jest?
  5
 • avatar
  KENJI512
  Hehe, nawet patche opóźnione... może do 2077 doczekamy się wersji GOTY ;)
  5
 • avatar
  TePo1987
  Używkę CP2077 można już wyrwać za około 110-120 zł. No nieźle. Nawet Mass Effect Andromeda tak szybko nie upadła z ceną. Szacun dla CDPR xD
  5
 • avatar
  develoop
  Srał pies tego cyberpanka.
  4
 • avatar
  kalkulatorek
  Nawet patcha nie potrafią wydać w terminie ???? Serio ??? Bosze niech nie przechodzą do pracy w rolnictwie ba nas wszystkich wytrują !!!!!!!!
  1
 • avatar
  MaNiAc
  HA HA HA HA, czy gdzieś tego już nie słyszałem od CPR, powtórka z rozrywki...
  1
 • avatar
  deseczka
  Oni zmieniają terminy to i ja swój plan, że kupię po pół roku od wydania też już zmieniłem. Chyba będzie prezent na gwiazdkę, może połatają do tego czasu.
 • avatar
  Gnom_Z_Piany
  to nie jest odległy termin. bez paniki :)
  chyba że ktoś chce już na wczoraj i znowu będzie jęczarnia że patch więcej psuje niż naprawia.
  -1
 • avatar
  Tal-Rash
  Ta gra. To pomyłka. CDPR dziś to też jest pomyłka. Powinni wydać książkę coś w stylu: Jak wielki światowy sukces przekuć w plastikową kukłę.
 • avatar
  warlock
  Jeden matołek z drugim będzie oceniał z katedry swojej genialności: brak wiedzy, współczuje, ta gra to pomyłka a na pełes ctery nie chodzi...