RTV

Serwis CDA wchodzi na kolejne platformy

przeczytasz w 1 min.

CDA to jeden z najpopularniejszych serwisów w „polskim Internecie”, a katalog jej usługi VOD (CDA Premium) jest jednym z najbardziej obszernych. Właściciele starają się zainteresować nim kolejnych użytkowników, a najnowszym sposobem jest pojawianie się na kolejnych platformach.

CDA się rozwija i to na wielu frontach. Nie tylko wydłuża się lista filmów i seriali w katalogu usługi Premium, ale też pojawiają się aplikacje, pozwalające wygodnie oglądać te materiały na różnych urządzeniach. Od niedawna z serwisu można korzystać na smartfonach i tabletach z iOS oraz telewizorach z Android TV.

Aplikacja na Androida była dostępna już od jakiegoś czasu, a niedawno dołączyła do niej wersja przeznaczona na iPhone’y i iPady. Można ją pobrać z App Store i szybko się odnaleźć, bo jej interfejs jest zbliżony do tego, co oferuje YouTube. 

CDA aplikacja iOS

Mamy więc wygodne przeglądanie i wyszukiwanie tytułów, a abonenci CDA Premium mogą też oglądać wybrane filmy i seriale w trybie offline.

Pobierz CDA na Androida
CDA na Androida
Pobierz CDA na iOS
CDA na iOS

Dostępna jest już również aplikacja CDA na telewizory smart z systemem Android TV. Przeglądanie katalogu, w którym znajduje się już grubo ponad 5 tysięcy pozycji, a także samo oglądanie filmów i seriali na dużym ekranie, jest więc teraz równie proste, jak w przypadku konkurencyjnych platform, takich jak Netflix, Showmax czy HBO GO.

CDA aplikacja TV

Źródło: CDA

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gacek585
  7
  Apka z androida pozwala na przesłanie na tv poprzez DLNA, dość ciekawe rozwiązanie.
  • avatar
   pawluto
   7
   Użytkownicy zapomnieli jak wypożyczali kasety vhs z pornolem z bazaru czy z Rambo ???
   Nie pitolić tylko korzystać - portal dobry.
   • avatar
    HomeAudio
    4
    A CDA legalnie udostępnia te treści? Czy może nawet po zapłaceniu abonamentu wciąż dostanę pirata? Jak to wygląda od strony prawnej?
    • avatar
     mszark
     -1
     Widać kto ma dobre plecy to i na piractwie może legalnie i oficjalnie się bogacić w Polsce.
     • avatar
      DzikiWariat
      -2
      Też mnie to dziwi. Masa piratów, nie do końca legalne treści a nie muszą się z niczym kryć. Do tego łatwo dostępne api i resolvery do wielu popularnych wtyczek w kodi. Jakim cudem nikt tego jeszcze nie zamknął?
      • avatar
       Konto usunięte
       -2
       Jeju. Jacy teraz wszyscy poprawni i się przejmują piractwem/legalnością/poprawnością. Jak by było czym... Jak ktoś będzie chciał legalne mieć to sobie kupi. Jak ktoś nie będzie chciał kupić tonie kupi... Jak ktoś chce płacić za piraty to niech płaci, jak nie chce to niech nie płaci. Tyle... Nie ma tematu do dyskusji nawet sensownego.
       • avatar
        patol1984
        0
        A jak z jakością filmów na CDA? Dawno tam nie zaglądałem bo właśnie jakość filmów była beznadziejna. Ma ktoś porównanie np. z netflixem?
        I czy wykupując premium nie zobaczę ani jednej reklamy? Bo też mnie krew zalewała od klikania X'ów na tym serwisie.