Gry

CeBIT'09: Grywalna wersja StarCraft II

z dnia
Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Jak donosi serwis Starcraftwire.net Blizzard zamierza pokazać podczas tegorocznych CeBIT grywalną wersję jednego z największych potencjalnych hitów tego roku  - StarCraft’a II. Impreza, jak zapewne wiecie, odbędzie się w dniach 3-8 marca w Hanowerze. 

 

Pokaz grywalnego już StarCrat'a II to prawdopodobnie zasługa Intela, który na Cebicie w hali 22 zamierza stworzyć prawdziwe centrum gry. Do dyspozycji graczy oddane zostanie 5000 metrów kwadratowych, gdzie będzie można zarówno pograć w nowe gry (w tym właśnie w StarCraft’a II) jak i przyjrzeć się nowinkom w overclockingu na specjalnym stanowisku Asusa czy też wreszcie obejrzeć finały profesjonalnych lig gamingowych w Intel Extreme Masters z pulą nagród wynoszącą 750 tysięcy dolarów.

Tym samym juz wkrotce spodziewać się należy wysypu nowych, ciekawych informacji odnośnie opisywanej produkcji Blizzarda. Być może podana zostanie też wreszcie jakaś przypuszczalna data jej premiery.

Zobacz wszystkie wiadomości dotyczące wydarzeń i nowości na targach CeBIT 2009

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Może jakieś demo przy okazji pojawi się w sieci? Trochę czasu minęło, ale znając Blizzarda, równie dobrze możemy czekać do 2012... ;)
 • avatar
  W 2012 wszyscy zginiemy... :P
 • avatar
  W 2012 zapadniemy się pod ziemię.
 • avatar
  Po obejrzeniu gameplay'a w sieci ,niespodobało mi się w jaki sposób giną takie wysokie robale/roboty po prostu jest eksplozja i znikają ,a w C&C taki robal ze Scrinów lub robot z GDI powoli się przewraca i takie smaczki są fajne .
 • avatar
  StarCraft II ma byc podobno wydany w 3 częściach.
  Tymczasem jade pograc sobie na CeBICIe :)
 • avatar
  no właśnie.