Gry

Chcielibyście sprawdzić Cyberpunk 2077 w wersji demo? Nic z tego

przeczytasz w 1 min.

Cyberpunk 2077 to od wielu miesięcy jeden z najgorętszych tematów wśród graczy. Ostatnio pojawiają się jednak nie tylko optymistycznie brzmiące informacje, ale też te nieco niepokojące.

Cyberpunk 2077 nie otrzyma wersji demo

Nie tak dawno okazało się, że Cyberpunk 2077 zostanie okrojony z kilku elementów. Wprawdzie mimo tego większość graczy wciąż widzi tu nadchodzący hit, ale nie brakuje również tych, którzy chętnie sprawdziliby jakość rozgrywki przed zakupem. Można było domyślać się, a teraz to już pewne, że takiej możliwości nie będzie.

Za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych twórcy rozwiali wątpliwości odnośnie wersji demo. Nie zdecydowano się na jej przygotowanie, ponieważ zajęłoby to czas potrzebny na inne prace. W dzisiejszych czasach trudno uznać to za większe zaskoczenie, ale trzeba pamiętać, że w przypadku Cyberpunk 2077 nie zaplanowano również beta testów.

Hakowanie w Cyberpunk 2077 uproszczone

Potwierdzenie braku możliwości sprawdzenia rozgrywki zbiega się niestety z kolejnymi informacjami na temat zmian względem pierwszych zapowiedzi. Tym razem w centrum uwagi znalazło się hakowanie. Wedle redakcji GameStar zostało ono uproszczone i to dość znacznie.

Miało polegać na hakowaniu punktów dostępu i później konkretnych urządzeń czy wszczepów przeciwników przy użyciu tzw. daemonów. Ostatecznie z punktów dostępu zrezygnowano, wystarczy skanowanie urządzenia lub przeciwnika i wybranie elementu do hakowania, co będzie zużywało jeden z zasobów głównego bohatera. Nie bezpodstawnie padają porównania do many z gier fantasy. Jak widać już po pierwszych komentarzach, nie wszystkim się to podoba.

Premiera Cyberpunk 2077 ma odbyć się 19 listopada.

Źródło: @CyberpunkGame

Warto zobaczyć również:

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ciomasta
  17
  Kroja kroja i wyjdzie przez te krojenie sredniawa gra eh :( juz bym wolal aby przesuneli premiere o rok niz te krojenie wszystkiego .
  • avatar
   Daj chipsa
   11
   No to się spiraci na testy
   • avatar
    kitamo
    6
    Za bardzo ta gra urosła w oczekiwaniach graczy a teraz powoli pewne elementy zaczynają z niej znikac.
    • avatar
     pawluto
     5
     Nigdy nie kupuję gry która nie ma dema.
     Kiedyś demo to była podstawa każdego wydawcy...!!!
     • avatar
      malloth
      2
      Każda gra w postaci cyfrowej ma "demo" w postaci zakupu, pogrania i odstąpienia od umowy zakupu do 14 dni od dnia zakupienia. To jest zakup w Internecie a więc poza miejscem zamieszkania. Da się? Da się! http://di.com.pl/czy-mozna-odstapic-od-umowy-sprzedazy-gry-komputerowej-zawartej-online-63409
      • avatar
       KENJI512
       2
       Nic z tego, bo jeszcze się okaże, że nie odpali Ci na kompie i nie kupisz...

       Albo że optymalizacja słaba, albo że downgrade był, różne scenariusze :P
       Ah... sentyment do tych czasów CD-Action i innych pisemek...
       • avatar
        Konto usunięte
        2
        Cyberpunka to ja mam na co dzień w pracy (szefa) więc gra mi już zbrzydła i jej nie kupię.
        • avatar
         Mar3k
         0
         Obawiam się, że CP2077 może rozczarować poprzez ogromne oczekiwania graczy. Informację o cięciach, słabym modelu jazdy oraz najwyżej poprawnym feelingiem strzelania może wiele osób odrzucić nawet jeśli cała reszta będzie wzorowa.
         • avatar
          SuperTurboUser
          -1
          Cięć ciąg dalszy - jak tak dalej pójdzie to gra zmieści się w 64 kB RAM-u Commodore 64. :P
          Czemu nie chcą wydać dema? Boją się? Wstydzą się? Może nie chcą, żeby wyszło na jaw, że nakręcany hype pękł niczym wielki balon? :D Normalny marketing wymaga dema czy chociażby solidnego gameplay'a. Brak obydwu powoduje obawy o poziom gry.