Karty graficzne

Club 3D prezentuje Radeona HD 4830

przeczytasz w 1 min.

Firma Club 3D zaprezentowała swoją najnowszą nowość w postaci karty graficznej Radeon HD 4830. Układ ten wyposażony jest w 640 rocesorów strumieniowych, rdzeń natomiast pracuje z prędkością 575MHz, a 512MB pamięci GDDR3 taktowane są częstotliwością 1800MHz. Nowy Radeon HD 4830 oferuję pełne wsparcie interfejsu programowania DirectX 10.1, posiada dekodery UVD 2.0 i obsługę technologii CrossFireX. Producent umieścił na tylnym sledziu wyjścia HDMI,  DVI i D-sub. Ceny do tej pory nie ujawniono.

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoundsGreat
  0
  Jeszcze niedawno 128 jednostek SP oferowały 8800GTS, za które żądano naprawdę sporej gotówki. Dzisiaj mamy to w "Radku" za cztery stówki. Oby tak dalej.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   No i prawdopodobnie będzie jeszcze lepiej :) Jak wyjdą HD5XXX to nVidia splajtuje i tylko fan-boye będą te karty kupować a AMD zrobi taką furorę że wszystkim szczeny opadną :D Chodziarz ciekawe co pokaże Intel, bo ma wprowadzić jakiś układ graficzny ale to przyszłość.
   • avatar
    ArmaQ
    0
    Tylko prawda jest taka że ewentualna plajta nVidii nam na pewno nie posłuży. Będzie tak jak jest na rynku CPU gdzie dominuje intel. Więc lepiej żeby nowe modele nVidii były całkiem przyzwoite wtedy wszyscy skorzystamy czysta ekonomia ;)