Gry

Co z Dying Light 2? Zanosi się na happy end

przeczytasz w 1 min.

Techland ugasił pożar. Dying Light 2 Stay Human jest na ostatniej prostej przed premierą. Co najlepsze, są szanse, że będzie ona bardzo udana.

Dying Light 2 Stay Human wygląda dobrze. Nie tylko na zwiastunach

A wcale nie było to oczywiste. Z oficjalną zapowiedzią Dying Light 2 mieliśmy do czynienia w czerwcu 2018 roku. Kilka kolejnych miesięcy do trochę dodatkowych informacji, ale później nad grą zaczęły zbierać się ciemne chmury. Pojawiały się informacje o sporych problemach polskiego studia, odejściach istotnych członków ekipy i zmianach co do daty premiery. W tym roku sytuacja zaczęła wyglądać nieco lepiej, a dziś można być już chyba całkowicie spokojnym.

Techland zniósł embargo na pierwsze wrażenia z Dying Light 2: Stay Human (z czasem gra otrzymała taki właśnie podtytuł). Wybranym redakcjom prezentowana była jeszcze nie finalna wersja gry, a mimo tego dominują pozytywne opinie. Nie jest to rewolucja, ale ewolucja względem poprzednika. Wiele elementów dopracowano, a najwięcej komplementów spływa na duży, dobrze prezentujący się otwarty świat, rozwiniętą mechanikę parkouru oraz ciekawsze walki.

Warto też zaznaczyć, że Techland zdecydował się zaprezentować dwie wersje gry - na PC oraz na PlayStation 4. Chciał tym samym udowodnić, że również posiadacze nieco starszych sprzętów będą mogli się tu bawić. I faktycznie może tak być, bo przy oczywistych cięciach w oprawie wizualnej, samo działanie gry na PlayStation 4 jest przez dziennikarzy chwalone.

Kiedy premiera Dying Light 2 Stay Human?

Jak widać, pojawiły się wyraźne sygnały, że Dying Light 2 Stay Human może w końcu doczekać się premiery. Była ona już przekładana, ale ostatnie komunikaty mówiły, iż odbędzie się 4 lutego 2022 roku.

Pełna lista platform docelowych to w tym przypadku PC, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S, a także PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch

Źródło: Game Informer, IGN

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dephony
  2
  Ile trzeba czekać, żebyście zbanowali tego trolla?
  • avatar
   bomber2
   1
   Jeszcze State of Decay 3 i trzeba będzie z 2 tygodnie L4 wziąć ;)
   • avatar
    DarioKryptoFan
    -17
    Zwykle gry taka jak ta Duing Light za kilka gra przejdą do lamusa! Zdecydowanie przyszłość to gry plej to ern w którym nie tylkonsidb dobrze bawimy ale przedewszystkin zarabiamy hajs, kryptowaluty czyn NFt!
    W METAWERSE w którym wszyscy ludzieświata beda żyć i beda podłączeni za 10 lat jedynymi grani beda tylko gry plej to ern dlstego juzn dzisiaj trzeba zapoznawc się z tymi grami a to jest właśnie Sandbox czy Decentraland! Granie i zarabianie to jest to nanco miliardy graczy czekają!!! A juz nizna zarabiać ; dzisiaj!!!!!

    https://bithub.pl/kryptowaluty/metaverse/ile-mozna-zarobic-podczas-wydarzenia-alpha-w-metaversie-sandbox/