Gry

CoD: Black Ops - nowe tryby sieciowe

przeczytasz w 2 min.

W najnowszej odsłonie Call Of Duty: Black Ops w trybie wieloużytkownikowym dodane zostały cztery nowe formy rozgrywki. Krótkie prezentacje wideo pozwalają nam zapoznać się przebiegiem rozgrywki w trybach Sharpshooter, Gun Game, One in the Chamber oraz Sticks and Stones.

Premiera najnowszej produkcji studia Treyarch zbliża się wielkimi krokami. Już 10 listopada gra trafi na półki sklepowe w wersjach na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3, xBox 360 oraz Nnintendo Wii. 

W Call of Duty: Black Ops za wykonane osiągnięcia, wygrywane mecze, jak i zabitych przeciwników otrzymujemy punkty, za które będziemy kupować broń, emblematy bądź kamuflaże, jak i możemy obstawiać mecze. Aby wykupić na przykład najlepszą broń snajperską, będziemy musieli kupić wszystkie pozostałe. Można będzie również postawić zakład na siebie w trybie "Wager Matches" - wszystkie punkty przechodzą do puli i pod koniec rozgrywki zostają rozdysponowane trzem najlepszym graczom.

W rozgrywce sieciowej pojawiły się 4 całkiem nowe tryby walki. Poniżej prezentujemy wideo dla każdego z nich

Sharpshooter

W pierwszym z prezentowanych trybów grę zaczynamy z losową bronią, która zmienia się po upływie pewnego czasu (na pokazanym filmie są to 44 sekundy). Po zabiciu przeciwnika dostajemy perk (specjalność, która umożliwia nam na przykład szybsze przeładowanie broni).

 


 

Gun Game

Rozgrywka podobna jest do poprzedniego trybu, lecz tutaj nową broń otrzymujemy nie po upływie określonego czasu, a po zabiciu przeciwnika. Broń podzielona jest na 20 grup, a każda grupa jest lepsza od poprzedniej. Wygrywa ten, który pierwszy pokona 20 wrogów, a tym samym zdobędzie najlepszą broń.

Wydaje się być banalnie proste, lecz gdy zginiemy, cofamy się o jeden poziom do tyłu, co gwarantuje, że gra szybko się nie skończy.

 


 

One in the Chamber

W tym trybie rozgrywki w naszym arsenale znajduje się jedynie nóż i pistolet z... jednym nabojem! Naszym celem jak zwykle jest "likwidacja" wrogów, za co w zamian dostajemy... dodatkową kulę. Gdy nie uda się nam jej odpowiednio spożytkować, pozostaje nam walka na noże. 

 


 

Sticks and Stones

Ostatni tryb to rozgrywka bez broni palnej - do dyspozycji mamy kuszę z wybuchającymi ładunkami, oraz balistyczny nóż, którym możemy "strzelić", jak i zaatakować z bliska. Jeśli zostaniemy trafieni z  kuszy, nasze szanse nie są jeszcze do końca przegrane - na filmie możemy zauważyć, że ładunek można z siebie zrzucić.

 


Źródło: CD-Action , IGN, informacja własna  

Polecamy artykuły:  
Przegląd rynku: obudowy PC
5 x SSD i 1 x HDD - praktyczne testy dysków
100 porad do Windows 7

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BILI82
  0
  1 in the chamber - juz jest moim faworytem ;D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Dobra ta kusza jest Zaje%&sta XDDD

   a tak to powiem tylko jedno.. FPS na konsole ;/
   • avatar
    maciek1o3s
    0
    Broni się nie kupuje, ją się dostaje :)