Gry

Code Vein powstaje - tak wygląda obecnie

przeczytasz w 1 min.

Twórcy God Eater wcale nie przestali pracować nad Code Vein. Gra jeszcze w tym roku ma mieć wreszcie swoją premierę.

Od dłuższego czasu w temacie Code Vein niewiele się mówiło. Inspirowana serią Dark Souls i utrzymana w stylistyce anime gra wciąż jednak powstaje i przed końcem tego roku ma zadebiutować na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na razie możemy przyjrzeć się jej na nowym zapisie rozgrywki opublikowanym przez Game Informer.

16-minutowy gameplay to dobry pokaz tego, co do zaoferowania ma Code Vein – tworzona przez ekipę Shift gra, która wymagać będzie od nas sporych umiejętności i nie mniejszej cierpliwości. Jej głównym bohaterem jest nieprzeciętny wampir, który w niezbyt odległej przyszłości próbuje odkryć, dlaczego ze światem stało się to, co się stało, walcząc z najróżniejszymi przeciwnikami, a co jakiś czas też z potężnymi bossami.

Code Vein screen

W Code Vein będziemy mogli odblokować i wykorzystać wiele różnych rodzajów broni i zdolności specjalnych. Będziemy też musieli wykazać się zmysłem taktycznym, który będzie nie mniej ważny niż zręczność czy wyczucie czasu. Oczywiście istotne będzie również wysysanie krwi, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego wampirzego protagonisty.

Zatem jak to wszystko wygląda? Usiądźcie wygodnie i oglądajcie…

Code Vein – gameplay (16 minut):

Źródło: Polygon, Twinfinite, Game Informer 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!